Folder Lock для iPhone

Розгляньте ситуацію, коли ви повинні тимчасово передати контроль над своїм iPhone або iPod Touch комусь іншому і побоюєтеся цікавих очей, що норовлять заглянути у ваші документи, фотографії, відео та аудіо, конфіденційні файли, які ви хочете залишити приватними. У таких ситуаціях, якщо ви – користувач iPhone або iPod Touch, не потрібно переживати за їх рідний функції захисту приватності.

Захист файлів на iPhone із застосуванням пароля для блокування папки в iPhone.

Огляд програми Folder Lock для iPhone

iPhone, що перевершує інші сенсорні пристрої вражаючою легкістю використання, не може запропонувати варіації можливостей у своєму механізмі захисту приватності. Максимальний захист, яку має iPhone, – це пароль, який видаляє всі дані після десяти неправильних спроб введення.

Для людей, стурбованих збереженням приватності, Folder Lock для iPhone – це лицар у блискучих обладунках. Пропонуючи повний захист паролем ваших файлів і папок, Folder Lock для iPhone фокусується на захисті всіх типів файлів, будь то персональні документи, картинки, відео, аудіо або будь-які інші, незважаючи на їх розширення.

Перевершуючи всі функції інших програм iPhone, це програма не тільки надає захист паролем ваших особистих файлів, але і функцію програвання аудіо і відео файлів, в той час як інтерфейс програми робить його незрівнянним.

Є ймовірність, що, незважаючи на встановлений Folder Lock для iPhone, на ваш iPhone будуть проводитися хакерські атаки в спробах зламати ваші приватні файли. Ви можете відстежувати всі ці спроби за допомогою Hack Attempt Monitoring Feature в додатку Folder Lock. Невдалі атаки будуть відображатися на екрані в додатку, показуючи точну дату і час.

Хочете перехитрити вторгающегося хакера? З функцією обмежених спроб введення пароля ви можете припинити подальші спроби злому iPhone папок.

Ні функції за умовчанням в Safari-браузері, що дозволить вам завантажувати всі з цього питання. Всі, для чого гарний цей браузер, – це перегляд веб-сторінок. Наш вбудований браузер, з іншого боку, дозволить користувачам завантажувати файли з Інтернету, це можуть бути exe файли, або mp3 файли, або файли не є форматом HTML, PHP і так далі В той час, як жодна з програм iPhone не має таких виконавських функцій, Folder Lock для iPhone знову показує свою спроможність.

Щоб захистити файли в iPhone, все, що вам потрібно, – це мати з’єднання Wi-Fi, встановлене між вашим ПК або MAC і Apple девайсом. Коли все зроблено, ви отримаєте IP-адресу від програми після введення “Додавання файлів з ПК” (“Add Files from PC”). Потім потрібно ввести цей IP-адреса в спеціальну рядок або в ваш системний браузер. Потім браузер запросить пароль для входу в Locker. Після того, як це буде зроблено, браузер відправить вас до інтерфейсу, де з’явиться зелена кнопка з написом “Додати документ (и)” (“Add Document (s)”). Додайте в програму блокувальник, що хочете, і ви в безпеці! Тепер ваші файли і папки захищені від сторонніх очей.

Конфіденційність – це проблема для користувачів iPhone, але з Folder Lock для iPhone ваша інформація знаходиться в надійних руках і в безпеці.

.