Догляд за сенсорним екраном

Власники телефонів з сенсорним екраном часто дивуються про те, як доглядати за екраном, на якому залишаються брудні п’ята після тривалої роботи з електронним пристроєм. Сенсорний екран має жіроустойчвое покриття, яке запобігає прилипання жиру і бруду під час використання. Тим не менш, покриття зношується після тривалого використання, але це не серйозно перешкоджає роботі мобільного пристрою. Покриття екрану виготовлено з хімічних речовин, тому практично неможливо запобігти знос. Є кілька способів, які можна зробити, щоб мінімізувати процес зносу і зберегти екран вільним від плям і жиру.

Як піклуватися про електронний пристрій з сенсорним екраном.

Ось кілька порад, які включають в себе:

Тканина для очищення сенсорного екрану.

Чистка сенсорного екрану важлива завжди. Ідеальна тканина для очистки екрану мобільного телефону або навіть планшетного комп’ютера повинна бути зроблена з мікроволокнистого матеріалу. Підберіть тканину, яка не подряпає екран і не залишить пилинки на поверхні дисплея.

Очищуючий поліроль для сенсорного екрана.

Мікроволокна тканини можуть бути використані разом з відповідним поліролем для очищення екрана мобільного пристрою. Не використовуйте агресивні чистячі хімікати, такі як рідина для миття вікон, аерозольні розпилювачі або інші шліфуючі матеріали для того, щоб протирати телефон з сенсорним екраном. Ці хімічні речовини можуть викликати необоротні пошкодження сенсорного екрану девайса і зроблять гарантію виробника апарату недійсною. Відповідні тканину і поліроль – єдині засоби, здатні зберегти ваш сенсорний екран чистим. Насправді, ви повинні використовувати поліроль лише в тих випадках, коли на екрані сенсорного телефону є не стираються жирні плями.

Захисні плівки для сенсорного екрана.

Плівка на сенсорний екран телефону або планшета допоможе предохнаніть дисплей від пошкоджень. Є безліч захисних плівок для екрану, які призначені для захисту планшетного комп’ютера або мобільного телефону від плям, різкого світла і ризику розбитися при падінні або ударі. Дуже часто важко переглядати інформацію на сенсорному екрані, коли ви перебуваєте під прямими сонячними променями або іншими джерелами світла. Можна придбати антивідблиску захист для вашого сенсорного пристрою. На ринку дуже багато подібних аксесуарів “захисників”, тому досить складно вибрати кращий захист екрану. Тим не менш, аксесуари мають низькі ціни, отже ви зможете підібрати те, що треба.

Захисна плівка для сенсорних екранів практично не помітна при використанні. Але найголовніше, що плівка на сенсорний екран завжди допоможе в критичних ситуаціях.

Ви також можете отримати анти-шокову і протиударну захисну плівку для сенсорного екрана, що запобігає дисплей від небажаних пошкоджень, викликаних випадковим падінням. Пам’ятайте дотримуватися інструкції при розміщенні таких протекторів на ваші сенсорні пристрої. Ви повинні докласти плівку так, щоб на екрані не утворювалися повітряні бульбашки. Тоді захист сенсорного екрану буде не тільки надійна, але і зручна в застосуванні.

Комплект аксесуарів “Kit Badge” для очищення сенсорних екранів.

Ви можете придбати Touch screen Cleaner Kit Badge для ідеальної очищення вашого планшетного комп’ютера або іншого мобільного пристрою з сенсорним екраном. Сleaner kit продається з щіткою, тканиною для корпусу і рідиною для чищення сенсорного екрану. Набір Screen Cleaner Kit Badge містить всі необхідні елементи, потрібні для підтримки вашого сенсорного пристрою в першокласному стані.

Мобільні пристрої з сенсорним екраном регулярно вступають в контакт з брудом і жиром. Хоча й у таких апаратів спочатку є антіжіровой захисний шар, на екрані, як правило, з’являються плями після тривалого використання. Викладені вище поради допоможуть вам підтримувати ваш мобільний пристрій з сенсорним екраном в бездоганному стані.

.