Crytek і X-Box 360

Ні, Crytek не займається ніякими розробками ігор для приставки X-Box нового покоління. Ну, це коротко. А якщо детальніше. Минулого тижня все грає співтовариство було схвильована новиною про те, що Крітек (Crytek) нібито вже працює над новою версією TimeSplitters 4 для наступного X-box 360. У заяві IGN Crytek заперечує, що має будь-які розробки апаратних засобів наступного покоління від Microsoft, і повторює, що продовжує розвивати ігри, використовуючи виключно технології сьогоднішнього дня, такі як Direct X 11.

Crytek та розробка ігрової приставки X-Box

І що ж ми маємо в підсумку? А те, що новина від “високопоставленого Джерела”, на який посилається VideoGamer, виявилася всього лише слухом. Але в той час як заяву Crytek вбиває всяку надію на блискучий дебют нового X-Box 360 на виставці Е3 в наступному році, ми не повинні забувати, що попереду у них ще цілий рік і всяке може трапитися.

Як ми говорили раніше, виробництво X-Box перевищує виробництво PlayStation 3 на кілька мільйонів одиниць. Цього факту вже достатньо, щоб зрозуміти, що Microsoft дійсно не має ніякої необхідності поспішати з випуском нової ігрової приставки. Розробки Kinect з успіхом заповнюють цей “пробіл”, чудово допомагаючи X-Box 360 підтримувати розвиток протягом усього цього року.

.