Чохол Speck SmartShell для iPad 2

Є у вас є iPad 2, то швидше за все ви чули про аксесуар Smart Cover і про пропоновану їм прекрасною захист для вашого Apple девайса. Користь приносить розумна технологія робочого / сплячого режиму і самоочищається сторона покриття аксесуара, які допомагають утримувати пристрій iPad 2 в найчистіших умовах.

Огляд чохла Speck SmartShell для iPad 2: аксесуар для захисту планшета

Єдиний результат, який ви отримаєте з Smart Cover, хоча вам пропонується першосортна захист екрану для iPad 2, – це просто захисна накладка для екрану. А це означає, що задня панель вашого iPad 2 залишається незахищеною і буде притягати пил, бруд і подряпини.

Більшість користувачів планшета iPad 2 залежить від свого планшетного пристрою і працюють з iPad щодня. Чим більше девайс використовують і беруть в руки, тим більше ймовірність пошкоджень, особливо для незахищених частин iPad.

Рішенням стане захист iPad 2 на кожному сантиметрі корпусу, де і знадобиться хороший чохол. Є небагато хороших чохлів для iPad 2, які надають відмінну захист всього планшета і які сумісні з Smart Cover.

Один з таких чохлів – це Speck SmartShell для iPad 2. Даний чохол пропонує відмінний захист, виглядає мило і – найголовніше – сумісний з Smart Cover. Таке поєднання забезпечить максимальний захист і необхідну функціональність для iPad 2.

Аксесуар SmartShell – це міцний і солідний чохол з твердим корпусом, але одночасно тонкий і легкий. Ви отримаєте відмінний захист для всіх вразливих частин планшета, а в поєднанні зі Smart Cover і для всіх інших. За фактом, можна використовувати SmartShell не тільки зі Smart Cover, але і з іншими захисними плівками і протекторами екрану.

Чохол легкий в установці, потрібно просто заклацнути його на місці, також легко і зняти аксесуар. Завдяки прілаженной посадці, зробленої спеціально для iPad 2, вам гарантована акуратна і надійна пригін і портативність вашого планшета.

У SmartShell використовуються унікальні металеві смужки, які міцно тримають Smart Cover на місці, не дозволяючи аксесуару з’їхати. Збоку чохла є простір, де можна легко поправити Smart Cover при необхідності.

Так як всі вирізані області прекрасно з’єднані між SmartShell і вашим планшетом, ви насолодитеся простим і швидким доступом до всіх клавішах, портів та коннекторів.

SmartShell представлений безбарвним і в п’яти зухвалих колірних варіаціях. Ще один шлях до персоналізації вашого iPad 2 – це змішати кольори SmartShell і Smart Cover. Зробивши це, ви створите свій власний неповторний зовнішній вигляд планшетного комп’ютера. Такий чохол має доглянутий класичний вигляд, але ви можете вибрати або створити колір для нього.

З безліччю привілеїв чохла Speck SmartShell дивно, що аксесуар став улюбленим у покупців. Через прекрасної захисту, функціональності та сумісності зі Smart Cover вибір цього чохла буде розумним рішенням, щоб захистити ваше вкладення грошей, ваш планшетний комп’ютер iPad 2.

.