Blackberry Bold Touch 9900

Смартфон Blackberry Bold 9900 – новітня модель від компанії RIM, апарат який володіє як сенсорним екраном, так і повноцінної QWERTY-клавіатурою у зв’язку з недавнім успіхом смартфона Blackberry Torch.

Смартфон Blackberry Bold Touch 9900 значно вдосконалений в порівнянні з попередніми моделями лінійки Bold

Bold Touch 9900 телефон стане популярним, так як в ньому об’єднані стиль і функціональність моделей Bold і Curve, а також у Bold Touch 9900 безліч поліпшених характеристик, яких так чекають шанувальники компанії Blackberry.

Так що ж такого дивного в цьому телефоні? Далі представлені основні відмінності цієї моделі Blackberry Bold Touch 9900 від попередніх.

Сенсорний дисплей у порівнянні з попередньою моделлю 9780 значно покращено. Екран трохи більше, з більш високою роздільною здатністю та функціями тачскрина. Крім РК-дисплея TFT, у Blackberry Bold 9900 також є оптичний трекпад (сенсорний майданчик).

Процесор Blackberry Bold Touch 9900.

Процесор з частотою 1,2 ГГц має достатню потужність і дозволить використовувати всі необхідні програми, працювати в багатозадачному режимі і забезпечить високу швидкість при виході в Інтернет. У цьому плані Blackberry Touch Bold 9900, очевидно, набагато перевершує смартфон Blackberry Bold 9780, частота процесора якого всього 624 МГц.

Камера Blackberry Bold Touch 9900.

У той час як у попередніх моделях Bold камера 5 мегапікселів, смартфон Bold Touch 9900 оснащений безліччю “примочок” для поліпшення якості зображення, Bold Touch 9900 є першим мобільним телефоном компанії Blackberry, який володіє високим дозволом відеозапису 720p. Отже, які ж властивості камери? Автофокусування, стабілізація зображення, система розпізнавання облич (Face Recognition), LED-спалах і геотаггінг (функція, що дозволяє позначати фото і відео з координатами) роблять цей смартфон, ймовірно, найкращим смартфоном компанії Blackberry.

Перегляд веб-сторінок на Blackberry Bold Touch 9900.

Смартфон не був би таким корисним, якби не його можливість виходу в Інтернет. Blackberry Bold 9900 має високу швидкість завантаження даних, яка може досягати 14.4 Мbps при використанні мережі 3G, що порівнянно зі швидкістю смартфонів

HTC Desire HD. Звичайно, смартфон оснащений Wi-Fi, що дозволить заощадити гроші, якщо у Вас обмежений тарифний план. Процесор з частотою 1,2 Ггц і повноцінний HTML-браузер дозволять швидко завантажувати сторінки.

Внутрішня пам’ять Blackberry Bold Touch 9900.

Смартфони все більше і більше використовуються в якості портативних пристроїв зберігання музики і відео, а також Word-документів і, звичайно ж, завантажених додатків. У попередніх моделях лінійки Bold карта пам’яті MicroSD була буквально необхідна для зберігання даних. Blackberry Bold 9900 володіє внутрішньою пам’яттю в 8ГБ, якої достатньо навіть для зберігання не дуже великої музичної колекції. Якщо цієї пам’яті не досить, в смартфоні є роз’єм для карти пам’яті до 32 ГБ.

Як ви розумієте, технічні характеристики цього телефону просто не можна порівнювати з попередніми моделями Blackberry, з часу випуску яких не пройшло й року. Тому, ймовірно, Blackberry Bold 9900 стане надзвичайно популярний. Ця модель смартфона, звичайно, стане великим проривом для виробника в області технологій смартфонів і складе високу конкуренцію на ринку мобільних девайсів.

.