Який BlackBerry купити

Якщо Ви користуєтеся послугами T-Mobile і хочете придбати новий смартфон компанії BlackBerry, тоді Вам варто звернути увагу на такі смартфони, як BlackBerry Curve 3G 9300 з графітово сірим корпусом і BlackBerry Bold 9780 виконаний в білому або чорному кольорі корпусу.

Опис смартфонів BlackBerry американського оператора T-Mobile або який BlackBerry вибрати

З усіх мобільних телефонів BlackBerry найкращим вибором, ймовірно, буде BlackBerry Bold 9780. Це один з найпопулярніших смартфонів в корпоративному секторі, і особливо серед молоді.

Головні причини такого величезного успіху BlackBerry Bold 9780 і ​​практично такого ж успіху BlackBerry Curve 3G 9300 полягають ось у яких характеристики смартфона:

– Одна з кращих повноцінних QWERTY-клавіатур від компанії Research In Motion (RIM) з операційної системи BlackBerry, новітня модель якої представлена ​​в смартфоні Bold 9780. Кожна клавіша на ній має невеликий виступ, що полегшує користування нею.

– Чудові можливості комунікації. Посилати і відповідати на СМС та повідомлення по електронній пошті легко, а також синхронізувати Ваші робочі E-mail акаунти, календар і контакти за допомогою сервера BlackBerry Enterprise Server (BES). Додаток BlackBerry Messenger (BBM), що випускається тільки компанією RIM, дозволяє не втрачати зв’язок з друзями де б вони не знаходилися і при цьому без додаткових витрат.

– Операційна система BlackBerry 6 OS від RIM. Ця новітня операційна система попередньо встановлена ​​на смартфоні Bold. Розширений веб-браузер, покращений хоумскрін (домашній екран) і модернізоване програмне забезпечення забезпечують більш швидке функціонування Вашого телефону.

Значні відмінності Bold 9780 від попередньої моделі Bold 9700 такі:

– Вбудована операційна система OS 6.

– Майже чорні краю замість хромованих сірих, трохи загнуті вгору краю клавіш і міцна задня панель з прогумованого матеріалу.

– Збільшений об’єм пам’яті RAM.

– Збільшений час роботи батареї, заряду якої вистачить на три доби при середньому використанні.

– Поліпшені медіа-функції, наприклад, музичний плеєр та 5-мегапіксельна камера.

Якщо для Вас велике значення має перегляд веб-сторінок, то моделі Bold і Curve, можливо, не кращий варіант. 3G-зв’язок цих смартфонів поступається зв’язку 4G у T-Mobile, найшвидшою, наявної на даний момент, з середньою швидкістю завантаження 2,3 Mbps. Зверніть увагу на смартфон G2 і особливо на T-Mobile myTouch 4G.

Що стосується вартості, то купуйте BlackBerry Curve, який, будучи дуже схожим на Bold, проте покупка обійдеться Вам дешевше. Ви також зможете оновити операційну систему до BlackBerry 6 і користуватися сервером BES, BlackBerry Internet Services (BIS), BBM. До того ж у телефону така ж чудова повноцінна QWERTY-клавіатура. Деякі власники Curve відзначали, що телефон “зависає”, коли вони посилають багато повідомлення по E-mail або коли одночасно працює кілька додатків. У такому випадку мобільний телефо, можливо, потрібно буде перезавантажити, що займе деякий кількість часу.

При купівлі Bold безпосередньо у зарубіжного оператора Ви отримаєте знижку в 50 доларів за умови укладення дворічного контракту з оператором, в той час як Curve Ви можете отримати безкоштовно. У деяких онлайн магазинах, що продають мобільні телефони за помірними цінами, Ви можете замовити та Curve, і Bold безкоштовно при укладанні контракту з T-Mobile на 2 роки. У такому випадку, Вам краще купити смартфон Bold.

.