Як створити додаток для iPhone

Чи знаєте ви, що ви можете створювати свої власні додатки для iPhone і заробити багато грошей на розробці iPhone додатків? Але для того щоб зробити це, ви хоча б повинні знати, що ви робите, і які є підходи у виконанні цієї роботи. Ви повинні планувати розробку програми для того, щоб ви змогли досягти якихось успіхів. І ключ до успіху – працювати над тим, у що ви вірите і чим захоплені.

Як створити свої власні програми для iPhone і організувати нове джерело доходу для себе.

Однією з перших речей, які потрібно зробити, це прийняти до уваги всі різні категорії, які можна знайти в магазині для iPhone на App store. Ігри, розваги, утиліти, соціальні мережі, спорт, подорожі, музика, і багато, багато іншого. Ви повинні переглянути популярні програми всіх категорій каталогу програм, а потім визначитися, на якої категорії ви можете зосередитися. Найкраще, що ви можете зробити, це зосередитися на категорії, яка вам дуже цікава і про яку у вас найбільше знань. Не займайтеся додатками, які заберуть неймовірну кількість часу, щоб завантажитися на чий або телефон. Це не буде працювати на вашу користь.

Краще всього просто не ризикуйте. Не витрачайте багато вашого часу, щоб створити неймовірно складні програми для телефону, які можуть бути хорошими, але відбивати інтерес, тому що ніхто не захоче витрачати багато часу на їх завантаження. Так що розробляйте мобільні додатки коротким, милими і простими. Деякі з найбільш популярних програм прості, займають тільки одну сторінку і не дорого коштують. Так що треба спробувати придумати щось оригінальне, але просте.

Після того як ваша велика ідея дозріла, вам треба буде перетворити ідею в щось реальне. Ви повинні бути в змозі сісти і викласти вашу думку на папері. Створити докладний чернетку з ескізами iPhone програми. Ви також повинні включити в нього всі важливі деталі, необхідні для того, щоб ідея працювала і набуло сенсу. Ваша ідея для програми під iPhone не повинна бути розпливчаста, вона повинна бути настільки докладної, наскільки це можливо.

Середня людина з прекрасною ідеєю для iPhone програми буває не завжди тією людиною, яка втілить цю велику ідею в життя. Це означає, що швидше за все вам доведеться найняти кого-небудь, хто може взяти вашу ідею і втілити думки з паперу в реальність для вас. Найкраще знайти когось, хто буде готовий взятися за розробку програми під iPhone за умовну плату. Вам не треба зв’язуватися з кимось, хто зажадає ділитися з ним вашими майбутніми доходами. Вам просто потрібен когось, хто перетворює ідеї людей в реальність за допомогою своїх навичок написання сценаріїв або програм, якщо це необхідно.

Якщо у вас є написане iPhone додаток, це означає, що ви готові розмістити iPhone програму в App Store. Вам потрібно буде підписатися на їх iPhone Developer Program, яку Apple пропонують на своєму сайті. Щоб стати її учасником, вам це буде коштувати 99 доларів США на рік. Проте, це порівняно невелика сума грошей, яку можна, швидше за все, відшкодувати протягом декількох місяців, якщо не менше, як тільки iPhone додаток почне продаватися. При відправці вашого iPhone додатки, до речі, переконайтеся, що назва програми є оригінальним і не співпадає з іншими назвами в магазині, або App Store відмовиться від нього, навіть в тому випадку, якщо ваш додаток абсолютно унікальне. За статистикою ви повинні бути прийняті протягом декількох тижнів. Як правило, Apple не змусять вас чекати схвалення занадто довго, тому що, зрештою, чим раніше вони почнуть продажу, тим раніше Apple отримає свої тридцять відсотків з продажу вашого iPhone додатки.

.