Характеристики Nokia E7

Nokia E7 є у продажу вже кілька місяців і виявився досить популярним. Цей мобільний телефон пропонує більшість особливостей, характерних для телефонів лінійки Nokia на платформі Symbian, наприклад, Nokia N8, але має додатковий бонус – висувну QWERTY-клавіатуру.

Характеристики Nokia E7

У цій статті я в загальних рисах розповім про основні характеристики Nokia E7, щоб ви змогли вирішити, чи підходить вам цей телефон чи ні.

01

Екран Nokia E7.

Смартфон може похвалитися великим 4-дюймовим сенсорним AMOLED-дисплеєм і вражаючою роздільною здатністю 360×640 пікселів, що дозволяє відображати до 16 мільйонів кольорів. Ця особливість робить Nokia E7 ідеальним смартфоном для перегляду як фото та відео файлів, так і веб-сторінок, а також дає чудову можливість для мобільних ігор. Сенсорна панель E7, до того ж, забезпечує інтерактивний і приємний спосіб управління призначеним для користувача інтерфейсом на базі Symbian 3. Наявність процесора потужністю 680 MHz дарує зручне користування смартфоном з малою ймовірністю зависань і з хорошим швидкодією операційної системи.

Переглядати інтернет-сторінки з Nokia E7 швидко і приємно.

Ви можете використовувати екранну QWERTY-клавіатуру або ж висувну для доступу в Інтернет, а можливість 3G зв’язку забезпечить високу швидкість завантажень, приблизно до 10,2 Мб / с, і також, можливо використання мережі Wi-Fi в зоні її дії. Флеш плеєр (Flash) підтримується HTML браузером, тобто ви вільно можете насолоджуватися відео файлами та іграми для отримання максимальної користі з улюблених веб-сайтів.

Камера Nokia E7.

Як і будь-який інший смартфон, Nokia E7 оснащений вбудованою цифровою камерою, але на вісім мегапікселів, яка вражає своїм дозволом 3264×2448. В результаті виходять фотознімки чудової якості. Щоб спростити зйомку, додані автофокусування і стабілізація зображення, крім цього в смартфон є подвійний світлодіодний спалах і функція розпізнавання осіб.

Вбудований GPS-приймач дозволяє визначати ваше місцезнаходження та спеціальний додаток може встановлювати гео-ярлики для фото.

Високоякісне відео може бути знято за допомогою камери телефону з дозволом 720 р і 25 кадрами в секунду. Щоб подивитися ваші фото і відео файли по телевізору, ви можете використовувати вбудовану функцію ТВ-виходу з допомогою HDMI-кабелю.

Додаткові характеристики Nokia E7

Смартфон E7 від Nokia оснащений корисними додатками різних категорій. Спілкуватися через Інтернет стає легко завдяки спеціальним запропонованим сайтам Facebook і Twitter. Редактор документів (сумісний з документами MS Office) зручно сполучений з висувною клавіатурою телефону, тим самим роблячи Nokia E7 бездоганним смартфоном для ділових людей, щоб вони могли працювати поза офісом.

Телефон E7 підтримує безліч різних аудіо і відео форматів, а також має величезну вбудованою пам’яттю в 16 Гб (зі слотом для microSD карти і можливістю розширити обсяг пам’яті Nokia E7 до 32 Гб) для зберігання ваших файлів.

Як бачите, характеристики та властивості смартфона Nokia E7 більш великі, ніж здаються на перший погляд. Думається, що коли телефон має висувну клавіатуру, то він націлений тільки на ділових користувачів. У той час як смартфон Nokia E7 підходить для всіх груп населення, а також приваблює своїми можливостями гравців, мультимедійних ентузіастів або ж тих, хто шукає високо функціональний і універсальний телефон.

.