Withings Blood Pressure Monitor

Немає сумнівів, що iPhone є одним з найбільш універсальних мобільних пристроїв, поряд з iPod Touch і iPad, тріо Apple пристроїв з системою iOS знайшли застосування практично в кожній галузі – від мистецтва і фотографії до освіти; ви обов’язково знайдете пристрої iOS використовуються так чи інакше. Одне з найбільш поширених iOS пристроїв може бути успішно застосовано в галузі медицини. Від використання в якості медичних допомог до довідників, є досить всілякої додатків.

Додаток Withings Blood Pressure Monitor і манжета перетворять ваш iPhone в медичний інструмент.

Withings, французька компанія, визнала це і вирішила додати ще одну функцію iOS пристроїв: перетворивши їх у монітори артеріального тиску. Компанія випустила манжет для вимірювання кров’яного тиску, який можна підключати безпосередньо до будь-якого пристрою iOS. За допомогою програми (можна отримати безкоштовно в App Store), користувачі мають можливість отримати свідчення артеріального тиску з манжети. Статистика може бути збережена і записана для порівняння, і навіть відправлена ​​електронною поштою свого лікаря або передана на особисті сайти, такі як Google Heart і Microsoft HealthVault.

Додаток є безкоштовним для завантаження, але, на жаль, манжет, який потрібен для роботи програми, ви можете придбати за 129,99 доларів. WithingsBlood Pressure Monitor схвалений FDA, що повинно розвіяти Ваші сумніви про пристрій. У нових оглядах ви дізнаєтеся більше про Withings Blood Pressure Monitor.

.