USRobotics USR8420 картрідер

Сьогодні карти пам’яті в достатку, і залежно від наших пристроїв може бути кілька різних видів карт пам’яті, від карт MicroSD для смартфонів до SD-карт для цифрових камер, а також для DSLR камер c використанням компактних флеш-карт. Разом з таким розмаїттям видів карт нам потрібно Card Reader, і завдяки Все-в-одному USB Card Reader нам потрібна буде лише одна карта, що є величезною перевагою перед безліччю Card Reader для кожного типу карти пам’яті.

USRobotics USR8420: Все-в-одному USB 3,0 Card Reader / Writer (картрідер для читання і запису карт пам’яті)

Компанія USRobotics додала в свій ряд USB 3,0-продуктів серії USR8420 Все-в-одному USB 3,0 Card Reader / Writer. Компанія стверджує, що пристрій USB 3,0 Card Reader є першим у своєму роді і дозволяє отримувати дані з кожного з п’яти слотів для карт одночасно. Вперше пропонуються подвійний SD, MMC і слот Memory Stick в одному продукті! П’ять слотів включають в себе один SD, один SD / MMC / Memory Stick, один Compact Flash, один Memory Stick і слот SmartMedia.

Компанія USRobotics також зазначила, що незважаючи на багатофункціональність Card Reader, при підключенні USB 3,0 швидкість передачі даних може бути легко регульована завдяки можливості самої карти, при цьому кожен слот ніби відповідає за швидкість вставленої в нього карти для передачі даних на максимальній швидкості.

Ви зацікавились продуктом USR8420 Все-в-одному гаджет USB 3,0 Card Reader / Writer, Ви можете придбати його через сайт USRobotic за ціною 39,99 доларів.

.