Тестування мобільних додатків

Так як інженеринг мобільного програмного забезпечення розвивається, то досліджуються нові області. Одна з них – це область, тестирующая програми. Тестування, це сучасна область, тому в неї інвестується багато грошей для проектів, що відносяться до мобільних додатків. Сюди відносяться програми BlackBerry або iPhone, Android і Symbian.

Вибір компанії, тестуючої мобільні додатки.

Сфера тестування мобільних додатків поступово розширюється. Навіть коли мобільна платформа стала стабільною, люди хотіли дізнатися про мобільних додатках, що варіюються від додатків на кожен день до складних бізнес-додатків. Все більше і більше проектів створюється для галузі мобільних додатків, оскільки запити клієнтів ростуть.

Звичайно, коли бізнесмен хоче вибрати компанію, тестуючу програми для мобільних телефонів, потрібно брати до уваги багато; наприклад, чи гарна репутація у компанії, або чи має компанія кваліфікованих інженерів для тестування програмного забезпечення, щоб завершити проект?

Поширена проблема, що тестуючі компанії не мають достатньо кваліфікованих тестерів програмного забезпечення, тому з’являються відстрочки, що дратує і веде до втрат у бізнесі. Є припущення, що тестування – це нетехнічний-менш важлива область, чим управління розвитком софтом або проектами програмного забезпечення. Це припущення неправильне; так як тестування програмного забезпечення так само важливо, як і розвиток софта або проектне управління софта, а по суті тестери софта мають більше знань про сферу, ніж розробники програмного забезпечення і менеджери по проектам. Сфера – це те, де бізнес-аналітики повинні бути експертами, потім слід тестер програмного забезпечення щодо розуміння правил і течій в бізнесі. Дуже важливо й істотно усвідомлювати пріоритет тестування програмного забезпечення, якщо ви бажаєте найняти хороший і компетентний персонал.

Якщо бізнес-групі потрібно вибрати компанію, тестуючу мобільні додатки, будь то додатки BlackBerry, iPhone або Symbian перше, в чому потрібно впевнитися, це в наявності третьої сторони, яка перевіряє програми. Якщо можна найняти персонал і тренувати людей у ??тестуванні мобільних додатків, то це буде більш вигідно. Також це знизить накладні витрати на комунікацію. Якщо це нереально або неможливо через обмеженість за часом або технічного знання, тоді й слід вибирати компанію, тестуючу мобільні додатки.

Багато бізнес-групи покладаються на особисті контакти, так як краще довіряти компанії, на яку посилається надійна людина. Справді, це надійніше і логічніше. Якщо ця група має хороші комунікації, то проект може бути переданий найнятої віртуальної компанії і виконаний нею, що менш затратно, хоча і комунікації можуть бути часом ненадійними. Це вибір, який потрібно зробити бізнес-компанії, і найкращим підходом стане використання особистих контактів, так як це більш надійно. Також слід віддавати перевагу компанії, тестуючі мобільні додатки, які мають сертифікати ISEB або ISTQB.

.