Супер смартфон HTC Sensation

Тайванська фірма-гігант з виробництва телефонів HTC повідомила про рекордні продажі в другому кварталі цього року. За їхніми заявами про загальний обсяг продажів у травні 2011 року, цей виробник телефонів заробив 1,42 мільярда доларів. Показник виріс удвічі в порівнянні з травнем 2010 року. Цей успіх пояснюється популярністю даних мобільних телефонів в 2010 році. Цікаво подивитися, що відносно новий виробник буде робити в травні наступного року. Ми впевнені, що HTC буде продавати смартфони так само добре або навіть краще, завдяки своєї флагманської моделі супер смартфона Sensation.

Новий супер смартфон HTC Sensation – це флагманський смартфон від компанії HTC або характеристики HTC Sensation впливають на чудову продаж.

Є ряд причин, чому потужний телефон HTC Sensation забезпечить більші продажі для тайванської компанії. Перша причина – це двоядерний процесор. Є в даний час ряд виробників, які випустили телефони на базі двоядерних процесорів 1 ГГц. Якщо ви вважаєте, що Sensation, такий же як і будь-який інший телефон-флагман, подумайте ще раз. Кожне з двох ядер працює з тактовою частотою 1,2 ГГц. Це надає більше обчислювальної потужності для смартфона, ніж пропонують конкуренти HTC. Єдиний телефон, який має таку ж потужність обробки даних, це смартфон Samsung Galaxy S2.

Однією з основних причин, чому певний смартфони не в кращому світлі це їх швидкісні можливості Інтернету. За допомогою 3G-мереж користувачі можуть насолоджуватися всієї бездротової свободою, якою можна уявити. Вони можуть переглядати інтернет сайти, дивитися потокове відео, завантажувати файли, спілкуватися в чаті, перевіряти свою електронну пошту з будь-якого місця. HTC Sensation пропонує більш високу пропускну здатність даних у порівнянні з іншими телефонами. У мережі 3G, телефон дозволяє користувачам завантажувати дані зі швидкістю 14,4 Mbps і віддавати їх з 5,76 Mbps. Це набагато швидше в порівнянні з іншими телефонами, які пропонують конкуренти HTC Sensation. Крім того, з Wi-Fi можливостями телефону ви також можете скористатися бездротовими мережами в якостях як точки доступу, так і домашньої мережі.

Широкий спектр телефонів HTC працює на платформі Windows 7, як 7 Pro, і платформі Android, як Sensation HTC. Тим не менш, компанія широко відома своїми передовими телефонами на Android. Прикладом цих телефонів є HTC Desire, удостоєний премією мобільний телефон року. Їх нинішній флагман також працює на Android OS. Він працює на найбільш передовою операційній системі Gingerbread, яку може запропонувати Google. З цією операційною системою користувачі можуть насолодитися усіма передовими інструментами Google. Крім того, система поставляється з останнім твікера Sense 3,0. Цей новий інтерфейс використовує потужні апаратні засоби смартфона Sensation від HTC. Що збагатить ваш досвід роботи з мобільним апаратом.

За допомогою цього телефону останнього покоління, користувачі можуть насолодитися всіма сучасними досягненнями в галузі мобільних технологій. Це новий флагман тайванської фірми – HTC Sensation.

.