Спортивні програми для iPhone

Смартфони створені не тільки для зручності набору тексту, дзвінків і всіх додаткових функцій, які очікують усі від новітніх технологій нинішнього року. Сьогодні є супер програми для спорту, особливо для бігунів, які хочуть відстежувати всі свої тренування і досягнення.

П’ять кращих спортивних програм для iPhone Apple, які знадобляться спортсменам навіть при бігу.

Від тестів, лічильників кроків, карт, виконаних завдань, обчислення швидкості до багато чого іншого доступно з цими програмами для бігунів та спортсменів. Тренувальні плани, повністю відповідають вимогам користувачів, і мотивують бесіди, а також тренінги можна знайти в додатках. Дні прогресу таблиць в області підрахунку свого прогресу пішли в минуле, тому що користувачі зараз використовують сотні доступних додатків для iPhone. Ці програми допомагають користувачам вводити своєчасні зміни в соціальних мережах ділитися досвідом з командою і друзями по всьому світу.

П’ять кращих і самих функціональних програм включають наступні:

RunKeeper Pro, безкоштовний додаток, випущене в 2009 році, яке до цих пір залишається в п’ятірці кращих, завдяки GPS і відстеження шляху, швидкості та відстані з аудіо підказками під час бігу. Відстані виміряні, швидкості взяті, калорії спалені, а всі дані тренування можна бачити. Інші функції включають формування карт і передачу даних, а також соціальні мережі, що залишається важливим для кожного. Те, що робить цю програму видатним і популярним, – це факт, що програма дозволяє входити в систему з небеговимі завданнями.

IMapMyRun – ще одне безкоштовне додаток для iPhone, яке відстежує харчування, маршрути і тренування. Створення карт, підрахунок кроків і відстеження активності користувача – це безкоштовні функції, але бігуни можуть також придбати версію iMapMyRun за 4,99 долара. Програма включає голосові відгуки, гео-таггінг, якщо ви робите знімки під час бігу і багато іншого.

Далі, програма RunMeter. Дане спортивний додаток під iPhone, також платне і коштує 74,99 долара, це найбільш популярний iPhone додаток, що схоже на Nike + GPS, і про який буде описано нижче. Опції спортивного програми, роблять програму видатної, – наприклад, статистичний аналіз, доповіді про активність, точні GPS-карти та багато іншого.

Nike + GPS – це платне iPhone додаток ціною всього в 1,99 долар з видатними можливостями, такими як плейлисти бігуна, підрахунок кроків, карти напрямів, підрахунок спалених калорій, цифровий тренер та інше. У програми очкова система для нагороди бігуна за особливі досягнення, наприклад, особистий кращий показник спортсмена, додатковий пробіг, а також віртуальна гонка.

Adidas miCoach, безкоштовний додаток для спорту, випущене в цьому році, програма має супер функції, наприклад, крокомір, лічильник калорій і моніторинг роботи серця. Біг відстежується, використовуючи простий метод, також є функція крокової тренування та аудіо-тренінг. Настроювані плани тренувань і синхронізація їх складають зручну для користувачів веб-сторінку.

.