Sony Ericsson W8 з распознованием музики

Раніше компанія Sony Ericsson вже створила багато унікальних телефонів. Всі телефони мали особливі характеристики, а також такі технічні засоби, яких ні хто інший з виробників стільникових телефонів не міг запропонувати. Одним з таких телефонів є модель Sonу Ericsson W8 марки Walkman.

Сервіс розпізнавання музики на мобільному телефоні Sony Ericsson W8.

На перший погляд, можна не так високо оцінити нове дітище спільних підприємств Японії та Швеції. Чесно кажучи, цей телефон виглядає так, як і будь-який інший сенсорний смартфон під управлінням операційної системи Google Android. SE W8 не може похвалитися великим дисплеєм, і мобільний апарат не схожий на пристрій з новітньої апаратною частиною і програмним забезпеченням. Якщо Вам дійсно так здалося, то, насправді, цей смартфон складніше, ніж здається на перший погляд.

Порівняємо Sony Ericsson W8 з іншою моделлю від Sony Ericsson – XPERIA Play. Щодо апаратного забезпечення, смартфон Sony Ericsson W8 буквально зазнає поразки. Телефон Play має сенсорний екран діагоналлю 4 дюйми, а Walkman Phone – 3 дюйми. З 4-дюймовим LED-екраном і фонової підсвічуванням разом з ігровими клавішами, популярний телефон серії XPERIA забезпечує відмінний ігровий дозвілля, до цього не пропонований жодним мобільним пристроєм на різних платформах. XPERIA Play – унікальний, це перший в історії смартфон, сертифікований PlayStation.

Телефон Sony Ericsson W8 зазнає поразки, коли справа доходить до продуктивності мобільного пристрою. XPERIA Play базується на 1-ГГц процесорі Qualcomm MSM8255, а також оснащений графічним чіпом Adreno 205 GPU (Graphics Processing Unit). Такий потужний процесор необхідний для запуску програм, програм операційної системи і, особливо, ігор для PS1. Що дозволяє користувачам насолоджуватися насиченою графікою і гладким процесом гри. З іншого боку, Sony Ericsson W8 Walkman оснащений процесором Qualcomm MSM7227 з тактовою частотою 600 Мгц і графічним чіпом Adreno 200.

Істотна різниця цих телефонів проявляється у версіях програмного забезпечення. Смартфон XPERIA Play працює на свіжій версії Android – Gingerbread. Walkman – на версії Android – Eclair – вона двома розрядами нижче Gingerbread.

Що ж робить смартфон Sony Ericsson W8 таким особливим?

Відповідь криється у функції TrackID – сервісі розпізнавання музики. Телефон оптимізовано для того, щоб покупці насолоджувалися цією особливістю. Що ж це за ексклюзивна функція? Сервіс розпізнавання музики дозволяє користувачам записувати короткі уривки музичних творів. Можна записати уривок з різних джерел, наприклад, з радіо. Коротка запис мелодії відправляється на сервер компанії Sony Ericsson. Потім цей уривок порівнюється зі зразками бази даних. Як тільки знайдеться подібність, з’явиться інформація про виконавця і назву альбому. Цей сервіс ідеальний, коли Ви тільки що почули пісню і мають намір її придбати.

Крім сервісу розпізнавання музичних композицій, телефон оснащений Walkman-плеєром для управління і відтворення музики. Також смартфон W8 має мобільний додаток PlayNow, з його допомогою ви зможете придбати ще більше музики.

Sony Ericsson W8 – це ще один унікальний телефон, який змусить користувачів ще більше насолоджуватися улюбленою музикою.

.