Sony Ericsson S1

Слідом за відомими компаніями з виробництва мобільних телефонів, Sony Ericsson також випускає ряд нових ігрових телефонів Sony Ericsson PlayStation за доступною ціною. З придбанням планшетів Sony Ericsson S1 Tablet в будь-який з відомих мереж продажів ви можете отримати численні бонуси і подарунки.

Sony Ericsson S1 – приголомшливий планшет доступний вже сьогодні!

Компанія Sony Ericsson анонсувала випуск двох нових моделей планшетів S1 та S2, на базі операційної системи Google Android Honeycomb OS 3,0 з підтримкою зв’язку 3G/4G, що працюють на двоядерному процесорі Nvidia Tegra 2. У Sony Ericsson S1 9,4-дюймовий екран з роздільною здатністю 1280х800 пікселів, що забезпечує високу якість зображення. Вигинами у верхній частині корпусу планшет нагадує журнал в розгорнутому вигляді.

Планшет Sony Ericsson S1 розроблений за конструкцією зі зміщеним центром ваги і оснащений камерами на лицьовій і задній сторонах корпусу. До того ж, у цього сучасного планшета є ігрові функції Playstation, як у ігрового смартфона XPERIA Play. На сьогоднішній день деякі договори про надання послуг зв’язку, такі, як “PayG phone” і “Pay Monthly” вже доступні за розумною ціною.

Кажуть, що компанії Sony Ericsson і PlayStation скоро представлять новий інтерфейс, який можна підігнати під свої вимоги. Тільки що випущений планшет S1 має довгий перелік технічних характеристик. Sony Ericsson S1 оснащений великим і яскравим 9,4-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1280х800, що гарантує найвищу якість зображення. Як і на інших планшетних ПК, на цьому планшетника можна слухати музику, дивитися відео, грати в ігри PlayStation, а також читати електронні книги.

Важити планшетний пристрій буде стільки ж, скільки і iPad. Без сумнівів, планшет ий комп’ютер S1 становить величезну конкуренцію планшету iPad.

Якщо ви хочете скористатися кращими пропозиціями та угодами при покупці планшета S1, вам потрібно зайти на кілька веб-порталів в Інтернеті. Це приголомшливий ігровий планшет, випущений компанією Sony Ericsson. Планшет підтримує Wi-Fi і 3G/4G. Крім виходу в Інтернет, S1 також оснащений чудовими ігровими можливостями Sony Playstation. Так що Sony Ericsson випускає воістину необхідний, чудовий девайс, відповідний новітнім технологіям і технічним характеристикам наших днів.

.