Смартфон Atrix від Motorola

З 90-х років Motorola виразно пройшла довгий шлях, починаючи зі своїх новаторських мобільних телефонів StarTac. З тих пір був створений ряд потужних телефонів, таких як Milestone 2. Цей смартфон був комп’ютером та мобільним телефоном, укладеними в одному компактному пристрої. Це збагатило мобільний ринок низкою особливостей, які дозволили розвивати одночасно розваги та продуктивність. Тепер же створений супер смартфон Atrix.

Atrix – найпотужніший смартфон від Motorola

Коли справа дійшла до дисплейної технології другого покоління, Milestone прийшов з цілим рядом сучасних функцій, за сьогоднішніми мірками є стандартними. Наприклад – з 3,7 дюймовим сенсорним TFT екраном, що працює з дозволом 480 х 854 пікселів. Новий же телефон-флагман від чиказького виробника пропонує більше. Це 4,0 дюймовий сенсорний TFT екран, який пропонує дозвіл 540 х 960 пікселів. Обидва дисплеї забезпечені Gorilla Glass захистом для додаткової міцності скла.

Моделі телефонів Milestone 2 і Atrix мають ряд схожих рис. Телефони обидва обладнані MOTOBLUR. – Ця унікальна особливість виключно телефонів Motorola пропонує менеджер заряду батареї, універсальний поштовий ящик, безпечне резервне копіювання і відновлення програмного забезпечення. Що дозволяє Вам залишатися на зв’язку за допомогою електронної пошти, Facebook і Twitter або чату, причому все це знаходиться в одному пристрої.

Інша особливість, спільна для обох телефонів – це 5 МП камера, здатна робити зображення роздільною здатністю 2592 х 1944 пікселів. Обидва смартфона так само пропонують функції поліпшення зображення, такі як подвійний світлодіодний спалах, автофокус і додавання географічних тегів. Проте, перевагою Motorola Atrix є наявність функції стабілізації зображення. Ця функція дозволяє значно зменшити розмиття зображення.

Два смартфона працюють під управлінням ОС Android версії 2,2 Froyo, встановленим за замовчуванням, що дає доступ користувачам до додатків Android Market. Крім того, телефони оптимізовані для роботи з декількома додатками одночасно і поставляється з інтегрованою флеш-пам’яттю. Це дозволяє користувачам відвідувати мільйони сайтів по всьому інтернету.

Найбільшою перевагою Motorola Atrix перед Milestone 2 є двоядерний процесор частотою 1 ГГц ARM Cortex-A9 на чіпсеті Tegra 2, обладнаним ULP GeForce GPU. У порівнянні з процесором другого покоління Milestone Cortex-A8 частотою в 1 Ггц на чіпсеті TI OMAP3630, оснащеному PowerVR SGX530 GPU, двоядерний смартфон пропонує в два рази більше продуктивності. Апарат вважається одним із самих потужних смартфонів на ринку зараз.

Moto виразно пройшли довгий шлях від своїх перших кнопкових телефонів. Тепер Motorola Atrix є одним з найпопулярніших телефонів на мобільній арені.

.