Samsung Galaxy S2 і Samsung Tab 10,1

Корейський виробник Samsung швидко завойовує популярність на ринку смартфонів і планшетних комп’ютерів. В даний час компанія є одним з лідерів галузі серед таких великих фірм, як Apple і HTC. Є кілька мобільних пристроїв, які забезпечили виробнику загальне визнання. Це Galaxy S2 і Tab 10,1.

Мобільні новинки: Samsung Galaxy S2 і Samsung Tab 10,1 – це два потужних мобільних пристрої від корейського виробника.

Огляд характеристик смартфона Samsung Galaxy S2

Новинка Samsung Galaxy S2, можливо, самий потужний смартфон на ринку мобільних телефонів. Апарат працює на 1,2 ГГц ARM Cortex-A9 двоядерному процесорі Orion чіпсета. Цей чіпсет також поставляється з інтегрованим Mali-400MP GPU. Даний GPU робить 3D-ігри більш інтенсивними, а HD відео більш природним. Єдиний телефон Android на ринку з аналогічним процесором це HTC Sensation.

Крім двоядерного процесора, смартфон також оснащений ОС Android версії Gingerbread. Ця операційна система є останньою итерацией Android, спеціально розробленої для смартфонів. Вона поставляється з рядом досить просунутих функцій, які зробили її найпопулярнішою операційною системою на європейському ринку і ринку Великобританії. Однією з таких функцій є ефективність використання енергії. Що важливо, так як телефон поставляється з потужним програмним забезпеченням. Без ОС Gingerbread, це забезпечення швидко б розряджати батарею.

Samsung Galaxy S2 також випускається з великим сенсорним екраном 4,3 дюйма супер AMOLED. У поєднанні з потужним процесором, грати в останні ігри та переглядати HD відео на цьому дисплеї буде захоплююче. Крім того, телефон постачається з роз’ємом HCMI, що дозволяє підключити Galaxy S2 до телевізора HDTV з великим екраном і дивитися відеозаписи високої чіткості.

Огляд характеристик планшета Samsung Tab 10,1

Планшет Samsung Tab 10,1 ще не був випущений. Тим не менш, все більше і більше користувачів вражені апаратним та програмним забезпеченням Tab 10,1. Планшет включає в себе передові характеристики з 10,1-дюймовим сенсорним екраном, що дозволить користувачам набагато краще переглядати HD-відео та веб-сторінки.

Пігулка від Samsung працює на 1 ГГц ARM Cortex-A9 двоядерному процесорі Tegra 2 чіпсета. Цей чіпсет також поставляється з ULP GeForce GPU. Він дозволить вам грати у складні 3D-ігри та виконувати кілька завдань зі значною легкістю. Продуктивність ніколи не буде проблемою.

Samsung планшет Tab 10,1 також оснащений найбільш передовою ОС Android. Планшетник працює на версії Android Honeycomb, яка спеціально розроблена для таблеток.

Дані два пристрої швидко висувають корейського виробника вперед, коли мова заходить про потужні смартфонах і таблетках. Samsung Galaxy S2 і Tab 10,1 – гідні суперники на ринках смартфонів і планшетних пристроїв.

.