Samsung Chromebook

Google більше не асоціюється тільки з пошуковими машинами – компанія просунулася по декількох напрямках на ринку побутових технологій за останні пару років. Мільйони людей використовують мобільні телефони з операційною системою Google Android, а популярність браузера Google Chrome сильно зросла протягом двох років і тепер ними користуються більше 60 мільйонів людей по всьому світу. Тепер Google зайнялася сектором нетбуків і представила Chromebook, портативний пристрій з хмарним сервісом, а не внутрішнім сховищем (на відміну від лептопа). Так що ж може запропонувати цей новий продукт Google користувачеві?

Деякі можливості і характеристики Samsung Chromebook.

Нетбук Chromebook – це пристрій від Samsung і Google, оптимізоване для мережевого користування. Статистика показує, що більшу частину часу користувачі комп’ютера проводять саме в мережі, тому цей пристрій спрощує і прискорює все, пов’язане з інтернетом. Перше велике відмінність цього пристрою від вашого звичайного лептопа це швидкість завантаження. Samsung стверджує, що Chromebook можна користуватися вже через 8 секунд після включення. Багато пристроїв, що працюють на таких операційних системах, як Windows Vista включаються за одну хвилину, і навіть супершвидкий iMac зажадають на включення в два рази більше часу, ніж у Chromebook. Очевидна перевага полягає в тому, що не потрібно довго чекати, щоб користуватися пристроєм – ноутбук під рукою коли він вам потрібен. Якщо система знаходиться в режимі сну, то вона включається відразу. Як і багато інших сучасні мобільні телефони, Chromebook може похвалитися не тільки WiFi, але також і 3G, так що навіть якщо ви знаходитесь далеко від локальної мережі, ви можете скористатися стільниковим зв’язком для з’єднання з мережею.

Можливо саме велика відмінність між звичайними комп’ютерними системами і Samsung Chromebook це використання системи хмарних послуг замість внутрішнього сховища. Це означає, що всі ваші документи, програми та налаштування зберігаються в хмарі (в інтернеті). Перевага цього полягає в тому, що ви можете користуватися своїми даними навіть якщо ви втратите свій Chromebook або якщо нетбук перестане працювати. Також буде зручно використовувати цю систему на різних пристроях – ви завжди будете працювати з одними і тими ж даними. Я згадаю програми – це також важливий аспект використання Chromebook. Замість того, щоб купувати програми для різних цілей, тепер ви зможете завантажувати додатки, подібні тим, що пропонуються для мобільних телефонів. Часто це набагато простіший шлях. Програми розроблені для безлічі різних цілей – від редагування фото до електронних таблиць; програми всі використовують HTML5, що дозволяє продовжувати роботу навіть в ті рідкісні моменти, коли немає зв’язку з мережею.

Samsung Chromebook, схоже, матиме на ринок домашніх комп’ютерів таке ж сильне вплив, як планшетні комп’ютери, такі, як Apple iPad, надавали протягом останніх двох років.

.