Резервне копіювання даних телефону

Коли люди думають про резервне копіювання даних на своєму мобільному телефоні, вони акцентують увагу на інформації про контакти. Тим не менш, важливо пам’ятати, що можна копіювати і такі речі, як текстові повідомлення, дані додатків і багато іншого. Багато хто не думають, що створення резервних копій важливо, тут ми наводимо основні причини, чому необхідно створити резервне копіювання для мобільного телефону.

Чотири важливі причини виконувати резервне копіювання на мобільному телефоні.

Втрачений / новий телефон

Причина номер один, за якою люди хочуть створювати резервні копії даних з мобільного телефону, – це можливість втратити телефон, випадково зламати апарат або просто замінити новою моделлю. Найгірше при купівлі нового телефону – це те, що потрібно вручну переносити інформацію про контакти та повідомленнях. На щастя, якщо ви створите резервну копію даних з телефону, то можете просто завантажити всі скопійовані дані в новий телефон за секунди. Це означає, що вам не доведеться проводити години, вводячи щось вручну.

Доступ до даних повсюдно

Ще одна причина створювати резервні копії – це те, що ви можете отримувати доступ до даних з комп’ютера або он-лайн. Це дуже корисно, якщо батарея телефону сідає або ви знаходитесь в такій ситуації, де ваш телефон недоступний. Тоді ви можете просто підійти до комп’ютера і подивитися файли, які були копійовані. Це прекрасний спосіб знайти номер телефону, який вам потрібен, якщо ваш телефон знаходиться не під рукою.

Організація / економія місця

Немає нічого гіршого, ніж намагатися сортувати десятки текстових повідомлень, які прийшли на ваш телефон за останній рік, щоб знайти те, що вам потрібно. Створюючи резервну копію текстових повідомлень, ви можете зберігати всі ці повідомлення на комп’ютері або он-лайн без необхідності тримати старі, повідомлення на своєму телефоні. Те ж саме вірно для інформації про контакти. Немає нічого гіршого, ніж прочісувати неймовірну кількість телефонних номерів у вашому мобільнику, щоб знайти один потрібний. Люди часто не видаляють номера, навіть якщо вони не використовують контакти місяцями або може роками. Створюючи копії контактної інформації, ви можете видалити номери з телефону, не втрачаючи доступу до даних, так як номери і супутня інформація залишаться на вашому комп’ютері (тому що ви їх розсудливо скопіювали).

Перемикання на іншого оператора стільникового зв’язку.

Створюючи резервні копії даних з вашого телефону, ви можете легко переходити на оператора іншої стільникового зв’язку, у телефоні. Деякі оператори пропонують свої власні послуги резервного копіювання, тому, якщо ви виберете третю сторону, ви можете перемкнути оператора, не втрачаючи даних. Ви можете просто завантажити дані на ваш телефон з новим оператором стільникового зв’язку.

Резюме про резервне копіювання з телефону

Є безліч причин, щоб створювати резервні копії даних з телефону. Чотири найпопулярніші причини: втрата / покупка телефону без втрати даних, доступ до даних повсюдно, краща організація телефону і економія місця, перемикання оператора без втрат і без необхідності переміщати дані стомлюючим способом.

Створюйте резервні копії на телефоні для безпеки даних.

.