Програми з запахом

Важко сказати, прямуєте ви останніх новин науки в області персональної техніки. Але я помітив, що нові технології, що дозволяють передавати запахи, обговорюються зараз у головних засобах масової інформації. Фактично, я недавно бачив цікаві новини про AOL, MSN і навіть Fox. Ці гаджети та пристрої дозволять людям, які грають у відеоігри, хто слухає рекламу, смотрящим кіно або читає електронну книгу, відчувати запахи в сцені, яку вони дивляться, де грають або читають.

Майбутні мобільні додатки для смартфонів з запахом і пахнуть картриджі для комп’ютерних ігор – токсичні хімікати.

Але є одна проблема, а саме те, що хімікати будуть уподібнюватися і комбінуватися з різних зразків, заснованих на запаху, який вони повинні зробити. Тим не менше, якщо ви упустите свій смартфон, планшет або пристрій, що з’єднує домашній ігровий центр і телевізор, і розіб’єте його, то хімікати не будуть з’єднуватися. Тоді вони будуть намагатися з’єднатися на основі кількості та типу молекул. Це може викликати появу токсичного хмари у вашій кімнаті, а якщо ви в літаку, то це викличе розруху в цьому замкнутому просторі, наприклад, спрацює сигнал тривоги.

Якщо діти в кишені понесуть пристрій генерує запахи в школу і випадково сядуть на телефон або розіб’ють під час гри на перерві, то може статися те ж саме. А що, якщо хімікати, які створюють функцію запаху у вашому персональному девайсі, викличуть напад у алергіків?

У такому випадку, чия це вина; людину, яка носить телефон і дивиться музичне відео або сцену, де представлений певний тип запаху, чи винен все-таки виробник, корпорація-бренд персонального технічного пристрою, а може школа, аеропорт, компанія або уряд – будівля, де це сталося? Хто оплатить виклик лікаря або парамедиків, які приїдуть на допомогу?

Думаєте, це неважливо? Звичайно, важливо, і це одна з проблем, яка стосується руйнівних технологій у вільному суспільстві з великою кількістю правил і приписів і юристів, готових подати позов. Ці речі слід брати до уваги, коли б не з’явилася технологія, через них її поява може бути відстрочено або створено прецедентне право і позови в судовій системі. Сподіваюся, що ви це обдумаєте і приймете до уваги. Якщо у вас є інші думки з цього приводу, будь ласка, напишіть коментар до цієї статті.

.