Продаж Motorola DROID 3

Motorola все-таки зазнає невдачі в приховуванні належним чином інформації, тобто відбувається витік за витоком, яка стосується Motorola DROID 3. Документ Verizon Wireless, який ви можете прочитати в мережі, описує повну номенклатуру технічних вимог DROID 3, і порівнюючи їх з іншими наведеними в дію Android пристроями з Motorola, наприклад як DROID 2 Global і DROID X2.

Технічні характеристики Motorola DROID 3 просочилися в інтернет.

З вищезазначеного документа, ми знаємо, що DROID 3 буде працювати на 1 ГГц двоядерному процесорі TI OMAP 4430, отримає 4-дюймовоий aHD сенсорний дисплей з роздільною здатністю 960 x 540 пікселів, фотокамеру (8-мегапікселів) з подвійним світлодіодним спалахом і захопленням 1080p відео, фронтальну камеру, 16 GB вбудованої пам’яті, характеристику мобільного гарячої точки доступу, яка зможе підтримувати аж до п’яти пристроїв, потужність GSM для зарубіжних поїздок і операційну систему Android 2,3 Gingerbread. Таким чином, Ви не будете ламати голову з приводу оновлення програмного забезпечення.

У смартфоні Motorola DROID 3 немає попередньо встановленої карти пам’яті microSD, але, щонайменше, є попередньо завантажені програми як, наприклад Blockbuster, VZ Navigator і V CAST Music and Video. Крім того, просочилася інформація про те, що DROID 2 Global отримає поновлення Android 2,3 Gingerbread “незабаром після запуску DROID 3”.

Ціна Motorola DROID 3

На момент написання новини не було уявлення про те, скільки смартфон буде коштувати, і ми припускаємо ціна становитиме приблизну вартість у 199,99 доларів з 2-річним контрактом, а як ви думаєте?

.