Прес-реліз. oLiker v1.0 Beta.

Всім привіт дорогі читачі. Сьогодні вашій увазі я хочу представити свій новий, невеликий проект який отримав назву oLiker. oLiker – це програма розроблена для користувачів сімейства операційних систем Windows, яка дозволяє в автоматичному режимі заробляти «лайки», на одному з найпопулярніших сайтів аналогічного призначення.
Програма oLiker v1.0 має дуже простий і навіть школяреві зрозумілий інтерфейс. Для запуску і початку роботи потрібно тільки пройти авторизацію на сайті vk.com, всі інші дії oLiker виконає за вас. На даний момент проект знаходиться на стадії Beta-тестування, але вже на даному етапі ми маємо дуже навіть не погані показники.
У програмі є три режими роботи, з яких на даний момент реалізований тільки один. Результати тестувань якого показали, що всього за пару годин за допомогою нашої програми можна заробити близько порядку 1000 лайків. Програма вміє вступати в групи і залишати лайки, а так само додавати користувачів у друзі, таким чином можна сказати що програма не дивлячись на свій Beta-статус вже повноцінно працює.
Реліз нашого бота відбудеться дуже скоро, на офіційному сайті програми, там же ви зможете придбати преміум ключі різних категорій.
На даний момент в oLiker v1.0 реалізовані (знаходяться на розробці) наступні можливості:
Вступ до групи
Накрутка лайків
Додавання в друзі
Три режими роботи (Швидкий, Стандартний, Повільний)
Автовходу в акаунт
Лог
Робота через проксі
Ручне введення каптчі
Підключення Antigate
Таким чином на виході ми отримаємо гарного і якісного бота який дозволить заробити максимально велику кількість лайків на добу!
Реліз вже зовсім скоро, якщо є які побажання чи пропозиції щодо співпраці ласкаво просимо в коментарі.

Прес-реліз. oLiker v1.0 Beta

.