Порівняння Symbian Anna і Google Android

Одне з найважливіших роздумів при виборі мобільних телефонів – це операційна система, з якою працює мобільний пристрій. Мобільна ОС визначає не тільки те, як телефон буде функціонувати, а й те, як апарат буде виглядати. Дві з найпопулярніші платформи – це Symbian, яка використовується в телефонах Nokia, і оновлена ​​система Google Android, якою славиться HTC. Тут ми розглянемо блискучу ОС Android 2,3, використовувану в телефоні HTC Sensation і порівняємо з останньою версією системи Symbian Anna, яка використовується в нових моделях телефонів, включаючи Nokia E6.

Порівняння операційних систем для мобільних телефонів: Чи може операційна система Symbian Anna досягти того, що пропонує Android 2,3 В HTC Sensation?

Довгий час проблемою Symbian було те, що систему підводив зовнішній вигляд. Щоб це виправити, очевидно, що потрібен ретельний перегляд дизайну інтерфейсу системи. Інтерфейс прокручує домашні екрани та іконки, що дуже схоже на мобільні системи Android оjn Google і iOS використовуваної Apple. Іконки тепер виглядають більш акуратно і трехмерно, ніж раніше, але не можна не відчути, що іконки системи Symbian виглядають все ще старомодно. Щодо привабливості для погляду HTC Sensation і Android 2,3 йдуть попереду. Інтерфейс має багато домашніх екранів, пропонуючи широку модифікацію можливостей відповідно до вимог замовника і анімації, які виглядають як живі. ОС Symbian, без сумніву, рухається у вірному напрямку в цьому відношенні, але системі, безумовно, чекає довгий шлях, перш ніж Symbian зможе пропонувати подобу того, що може ОС Android.

Функціональність чудова і в Symbian і в Android 2,3 на телефоні HTC Sensation. Щодо перегляду сторінок Інтернет, Symbian пропонує разючі зміни в порівнянні з попередніми версіями. Покращений браузер пропонує повну підтримку HTML 5, Flash Lite і функцію multitouch (мультисенсорного), щоб зробити навігацію по веб-сторінкам простий. Не тільки користувачі Інтернет будуть раді, так як інші функції, які є стандартними для телефону Nokia E6, досить підкориговані. Календар, електронна пошта та додатки карт тепер працюють краще, ніж будь-коли, з великими здібностями реагувати на дії користувача і поліпшеним зовнішнім виглядом. Функціональність Android 2,3 така ж приголомшлива, як і у її попередника. З цією платформою ви можете вирушати куди завгодно, а веб-браузер знаходиться на першому плані. Браузер включає підтримку Flash, і навіть самі затребувані сайти, такі як BBC iPlayer, працюють без проблем з цією системою. Всі інші функції легкі у використанні, а електронну пошту можна відправляти і по GMail і по Microsoft Exchange. Як і в Nokia, карти і календар корисні й легкі у використанні.

Symbian продовжує рухатися вперед до того, що може запропонувати така платформа, як Android. Платформа Google залишається попереду і робить телефони, такі як HTC Sensation, і візуально привабливими і зручними для сучасних користувачів.

.