Порівняння Sony Ericsson Xperia X12 Arc і HTC Desire S

У смартфонів Sony Ericsson на сьогоднішній день успіх на мобільному ринку був змінним. Серіям типу Vivaz не вдалося дожити до популярності, на відміну від старших Cybershot і Walkman телефонів, популярність яких не завдає шкоди поточної лінійці Xperia Mini, що зарекомендувала себе як серією відмінних компактних смартфонів. Новий Xperia X12 Arc є брендом-спробою підкорити ринок телефонів з великими екранами, високими технічними характеристиками і прекрасним дизайном. Якщо виставити телефон Xperia X12 Arc проти такого фаворита, як HTC Desire S, як цей новачок покаже себе в битві характеристик?

Порівняння телефонів або чи може HTC Desire S зрівнятися з Sony Ericsson Xperia X12 Arc.

Ми вже висвітлювали той факт, що новий Xperia Arc являє собою чудовий мобільний телефон і це як раз те, що привертає увагу багатьох потенційних покупців своїми характеристиками. Тоді як HTC слід накатаній формулою в більшій частині конструкцій свого телефону, то ж саме не можна сказати про серію Sony Ericsson Xperia. Кожна модель має відмітний вигляд і Arc, ймовірно, найкрасивіший телефон, який компанія коли-небудь створювала. Назва телефону Xperia Arc надає ключ до розуміння його загальної форми, зі спортивно зігнутої задньою панеллю, яка не тільки відрізняється від інших моделей, але і дозволяє телефону розташовуватися в долоні дуже комфортно. Коли ви перевертаєте мобільний пристрій на лицьову сторону, то вам пропонується набагато більш незграбний дизайн разом з акуратною металевою обробкою, що надає телефону Sony Ericsson елегантності. Ця суміш кривих і кутів досить виграшна, і ви отримуєте телефон, який виділяється серед більшості своїх конкурентів, у той же час, залишаючись практичним. Незважаючи на вигнуту задню панель телефон Arc вдалося виміряти, і виявилося, що апарат неймовірно тонкий – 8,7 мм, що робить мобільний одним з найбільш тонких телефонів. Телефон Sony Ericsson X12 Arc тонше Desire S від HTC на три міліметри.

Якщо Sony Ericsson Xperia X12 виходить на перше місце в плані дизайну, то HTC Desire S відіграє своє в продуктивності. Незважаючи на те, що в обох телефонах використовуються ідентичні процесори Qualcomm Scorpion частотою 1 ГГц, процесор Scorpion Desire S працює в парі з 768 Мб оперативної пам’яті, а не 512 Мб, як у моделі Sony Ericsson, в результаті чого HTC телефон трохи швидше.

Операційні платформи обох моделей ідентичні завдяки тому, що мобільні телефони поставляються з самою останньою версією операційної системи Android. Однак відмінний користувальницький інтерфейс, який використовує HTC Sense, викликає прискорене серцебиття, і інтерфейс дійсно пропонує неперевершену функціональність.

Багато сучасні телефони використовуються для різноманітних мультимедійних функцій, і, отже, обсяг пам’яті на телефоні стає життєво важливим. З внутрішньою пам’яттю більше 1 Гб разом зі слотом для microSD карт, розрахованим на прийом карток об’ємом до 32 Гб телефон HTC краще Sony Ericsson в цій галузі. Незважаючи на те, що Xperia X12 Arc пропонує подібні слоти для micro SD карт, обсяг вбудованої пам’яті невеликий-лише 320 Mб.

Немає жодних сумнівів, що порівнянні телефони є відмінними моделями, Sony Ericsson Xperia X12 Arc, ймовірно, приверне клієнтів, що роблять упор на елементи дизайну, в той час як HTC Desire S приваблює з точки зору функціональності та можливостей.

.