Порівняння Samsung і Blackberry

Компанії Samsung і Blackberry – це два найуспішніших виробника популярних мобільних телефонів, доступних на ринку. Новий найкращий смартфон лінійки Samsung – це Samsung Galaxy S2, який, з недавнього своєї появи на ринку, користується величезним попитом покупців, а також добре розкуповується нова модель Blackberry Bold Touch 9900. У цій статті я маю намір протиставити і порівняти основні характеристики даних телефонів, щоб Ви визначилися з вибором.

Порівняльна характеристика смартфонів Samsung Galaxy S2 і Blackberry Bold 9900.

Порівнюємо процесори Samsung і Blackberry:

Деталь смартфонів, піддалися стрімкому розвитку – це процесор, що змушує телефон працювати. Смартфон Samsung Galaxy S2 відрізняється двоядерним процесором з тактовою частотою кожного ядра 1,2 Ггц, цей процесор перетворює Samsung Galaxy S2 в один з найпотужніших смартфонів. Переваги Galaxy S2 численні: ефективна багатозадачність, прискорена завантаження веб-сторінок і ультрашвидкі реакція сенсорного екрану і користувальницького інтерфейсу і так далі.

Телефон Blackberry Touch не може похвалитися двоядерним процесором, але все ж таки володіє потужним процесором з тактовою частотою 1,2 ГГц. Хоча процесор не такий потужний як у телефону Samsung Galaxy S2, все ж Blackberry процесор забезпечує чудове користування телефоном. Формально, процесор смартфона Samsung Galaxy S2 отримує перемогу.

Порівнюємо екрани Samsung і Blackberry:

Мобільний телефон Samsung Galaxy S2 має 4,3-дюймовим сенсорним дисплеєм. Екран super AMOLED plus сприяє чудовому користуванню завдяки його поліпшеним технологіям. Екран Blackberry Bold Touch 9900 дещо менше – 2,8 дюйми, але зовнішній вигляд даного смартфона приваблює своєю Qwerty-клавіатурою, вперше розробленої на даній моделі зі всієї лінійки телефонів Bold. Основна клавіатура відсутня у смартфона Samsung, але у Galaxy S2 є екранна Qwerty-клавіатура. Дисплей у Samsung Galaxy S2 явно краще, ніж у мобільного телефону Blackberry Bold Touch 9900, але якщо Ви вважаєте за краще користуватися основний Qwerty-клавіатурою, то смартфон Blackberry Bold Touch 9900 може виявитися кращим вибором.

Порівнюємо камери Samsung і Blackberry:

Камери телефонів дуже швидко вдосконалюються, деякі смартфони можуть навіть похвалитися можливістю запису 3D-фото і 3D-відео. Дані моделі Samsung Galaxy S2 і Blackberry Bold Touch 9900 не представляють такої можливості, але мобільні апарати пропонують вражаючі відеокамери. Samsung Galaxy S2 оснащений 8-ми мегапіксельною камерою, яка дозволяє знімати фотографії високої роздільної здатності та високоякісне відео в форматі 1080p. Даний смартфон також володіє набором функцій і налаштувань для поліпшення Ваших фотознімків, а також є можливість завантажувати фото і відео файли в соціальні мережі, наприклад, Facebook. Камера телефону Blackberry Bold Touch 9900 з роздільною здатністю 5 мегапікселів пропонує менш вражаючі результати, ніж у смартфона Samsung, тим не менш, вона теж хороша. Камера на Blackberry може робити високоякісну відеозйомку у форматі 720p. Теоретично, камера в Galaxy S2 більш досконала, якщо для Вас ця деталь при виборі нового смартфона не настільки важлива, то немає причин виключати Blackberry, оскільки його камера все ж відмінно виконує свою роботу.

Резюме порівняння Samsung і Blackberry телефонів:

Природно, у кожного телефону є ще багато властивостей і особливостей, які не були висвітлені в цій статті, сподіваюся, прочитавши цю характеристику процесорів, екранів і камер, Ви більше дізнаєтесь про можливості даних смартфонів. Вибираючи між двома цими телефонами, існує багато чинників для роздумів, можливо Ви віддаєте перевагу один бренд або операційну систему, а не іншу, або одна модель задовольнить більше ваших потреб; наприклад, ділові користувачі можуть придбати телефон Blackberry Bold Touch 9900, тоді як любителі мультимедійних технологій виразно воліють купити смартфон Samsung Galaxy S2.

.