Порівняння iPhone 5 с iPhone 4

Інтернет повний роздумів про те, що ж буде особливого в довгоочікуваному iPhone 5 або iPhone 4S. До цих пір розробники Apple не зробили ніякої офіційної заяви, проте точно відомо, що ми побачимо нову модель Apple смартфона в кінці 2011 року або на початку 2012. На даний момент останній доступний телефон – це White iPhone 4 (білий iPhone 4). Модель смартфона, яка неймовірно виглядає і до того ж має безліч необхідних функцій. Що ж ми можемо очікувати і в чому зможемо її порівняти з останньою моделлю Apple White iPhone 4?

Як iPhone 5 може змінитися в порівнянні з нинішнім White iPhone 4 (білим iPhone 4)

Кажуть, що розробники Apple можуть змінити екран. З виходу моделі iPhone першого покоління завжди був дисплей 3,5 дюймів. З роками дисплей iPhone зазнав ряд поліпшень: White iPhone 4 має неперевершене дозвіл 960 x 640. Цей екран відомий як Retina екран і визнаний вважатися кращим з усіх наявних на даний момент, на мобільному ринку. Все це завдяки можливості вмістити більшу кількість пікселів, чим може побачити наше око. Хороший приклад для того, щоб ми зрозуміли, що iPhone 5 запропонує щось неймовірне. Кажуть, що новий телефон буде мати рельєфний дисплей, що повторює контур обличчя як у Google Nexus S, що дозволить телефону зручніше прилягати до щоки. Ще одне велике питання, яке турбує шанувальників Apple – це розмір, вважається, що в першу чергу до 4 дюймів був збільшений екран. У цьому є і свої мінуси, оскільки телефон став ще більше, що не порадує власників нинішньої моделі iPhone.

Ще одне вдосконалення смартфона, яке було в White iPhone 4: 1Гц A4 процесор, який дозволяє одночасно здійснювати кілька операцій, пріетом не скорочуючи швидкість і не погіршуючи якість. Нещодавно було представлено кілька висококласних телефонів з впровадженим двоядерним мікрочіпом, який поліпшив можливості роботи смартфонів в декількох програмах одночасно. Хто знає, може і Apple, керуючись сучасними розробками для мобільних телефонів, зробить щось подібне для нової моделі iPhone. Незважаючи на те, що камера не підтримує високий дозвіл, iPhone 4 визнано найякіснішою телефоном, завдяки прекрасному датчику якості та LED (світлодіодним) спалаху. Передбачається, що, аби встигнути за своїми конкурентами, Apple iPhone 5 буде оснащений ще кращою камерою 8 мегапікселів, з можливістю знімати фільми у форматі 1080P full HD.

Ось і всі зміни, які очікуються з виходом iPhone 5, однак, це не спростовує той факт, що White iPhone 4 був і залишається неймовірно вишуканим телефоном. Брак інформації про точну дату випуску iPhone 5 не в змозі утримати покупців від вибору останньої моделі – White iPhone 4, особливо з можливістю тимчасового контракту, який означає, що телефон може бути оновлений набагато швидше.

.