Порівняння iOS 5 і Windows 7

Цього літа було оголошено про зміни більшості операційних систем, що існують в даний момент на ринку мобільних телефонів. Найвідоміша з усіх – це Apple iOS, яка використовується в iPhone. Остання версія цієї системи – iOS5, яка буде доступна в найближчі місяці вже існуючим телефонам, таким як White iPhone 4. У цьому році новітньої доступною операційною системою є Windows 7, на основі якої був випущений ряд мобільних телефонів. Microsoft представив нам Windows 7 Mango. Це саме останнє оновлення операційної системи, яку можуть отримати всі користувачі Windows 7, оновивши свою стару версію. І все – таки, яким чином будуть змагатися компанії з гучними іменами Apple і Microsoft в битві за звання найкращої операційної системи?

Порівняння операційних систем або як можна порівняти оновлення операційної системи iPhone з White iPhone 4 і Windows 7?

На відміну від операційної системи системи Android, яка пропонує анімаційні значки та іконки, що з’являються на стартовій сторінці, Mango і iOS 5 щодо статичні. Задовольнити свої потреби ви зможете, вибравши і додавши до стартової сторінки Windows. Один з недоліків інтерфейсу Apple полягає в тому, що там немає живої подачі інформації на стартову сторінку, у той час як на телефоні з системою Windows буде видно стадія завантаження і інші новини, на домашньому екрані White iPhone 4 буде відображатися лише мережа додатків. Як вже було сказано, кількість опцій, які можна додати в інтерефейса безмежне. Інший аспект, який демонструє поліпшення Apple операційки – iOS 5, система повідомлень. На екрані з’явився центр оповіщень, який відправляє всю інформацію в одне місце, позбавивши вас від того, щоб ви стежили за сигналом, який створюється крім іконки. Це велике поліпшення з боку Apple. Але в основному інтерфейс, який надав Microsoft, краще скомпонований і легше у використанні.

Соціальні мережі є головним аспектом, на якому сфокусовані обидві операційні системи. Користувачі Білого iPhone 4 Швидше будуть в змозі отримати вигоду з нового поновлення Twitter, включеного в операційну систему. Ця нова функція допоможе користувачам спілкуватися прямо з браузера або дивитися карти та фотографії так само як в Youtube. Це відмінне удосконалення допоможе зареєструвати окремого користувача в Twitter, щоб виконувати подібні операції. Система Mango пропонує покращене додаток Twitter, тепер сайт може бути безпосередньо пов’язаний з People Hub і буде сповіщати вас про оновлення, однак цій операційній системі все-таки потрібен час, щоб за якістю наздогнати Apple. Блокування екрану у моделей обох компаній була трохи модернізована, і знову досягнення Apple відсувають конкурентів на задній план. Завдяки новому доступу внутрішньої камери до заблокованого екрану і до центру повідомлень.

Всі оновлені системи iOS 5 і Windows 7 справляють гарне враження, проте, здається, що система Apple провела більше змін. Володарі таких смартфонів як HTC 7 Mozart будуть в захваті від того, що пропонує Mango, але власники iPhone 3GS і White iPhone 4 виграють більше завдяки сильним змінам операційної системи, які справила Apple.

.