Порівняння HTC EVO 3D і LG Optimus 3D

LG Optimus 3D офіційно вважався першим 3D-смартфоном з стереоскопічною камерою і 3D-дисплеєм. Компанія HTC незабаром випустить відповідну 3D-модель – HTC EVO 3D.

Існує багато оглядів і статей, що обговорюють 3D-аспекти цих смартфонів, але окрім нової технології, що ж ще їм запропонувати? У цій статті я детальніше розгляну і порівняю інші особливості цих телефонів.

Порівняння телефонів: Смартфони HTC EVO 3D і LG Optimus 3D пропонують більше, ніж технологію 3D.

Мобільні телефони HTC EVO 3D і LG Optimus 3D обладнані однаковими ємнісними сенсорними LCD-дисплеями, з діагоналлю 4,3 дюйма кожен. Смартфон The HTC EVO 3D володіє високим дозволом екрану 540 x 960 пікселів, ніж телефон LG, у якого воно всього 480 x 800 точок. Хоча це тільки цифри, насправді, дисплей телефону LG Optimus 3D – чудової якості і забезпечує вражаюче користування.

Одним з найбільших спокус цих двох смартфонів є їхня робота на двоядерних процесорах. Це також важливий прорив у мобільної технології за останній час. Покращена продуктивність і більш результативна багатозадачність смартфонів серед своїх інших переваг становить позитивну різницю для користувачів. Телефон HTC EVO 3D оснащений двоядерним процесором з тактовою частотою кожного ядра 1,2 ГГц, який трохи потужніший, ніж двоядерний процесор LG Optimus 3D з частотою кожного ядра 1ГГц.

Обидва телефони працюють під управлінням операційної системи Android. HTC EVO 3D надійде у продаж з ОС версією 2,3 (також відомої як Gingerbread), у той час як телефон LG Optimus 3D з версією 2,2 (відомої як Froyo), при цьому Froyo можна оновити. Останній телефон використовує користувальницький інтерфейс LG 3D, а смартфон HTC EVO 3D володіє користувальницької оболонкою HTC Sense 3,0. Ці обидва інтерфейси для 3D смартфонів – функціональні і вражаючі, кожен з них краще, залежить тільки від смаку користувачів. Перевагою операційної системи Android є можливість завантажувати додаткові програми з онлайн магазину Android Market на обидва смартфона.

Смартфон HTC EVO 3D має стандартну вбудовану пам’ять розміром 1 Гб для зберігання таких файлів, як музика, відео, програми з Android Market. Смартфон LG Optimus володіє більш істотним розміром пам’яті – 8 Гб. Хоча, обидві моделі телефонів підтримують карти пам’яті microSD, що дозволить встановити карти розміром до 32 ГБ, надзвичайно збільшуючи об’єм пам’яті смартфонів.

У стільникових телефонів HTC EVO 3D і LG Optimus 3D є більше особливостей і характеристик, що було згадано в цій статті, і не менш важлива, вражаюча і виграшна 3D-технологія, що виділяє ці два телефони на тлі інших суперників. Якщо Ви хочете знайти 3D-смартфон, то будь-який з цих мобільних телефонів буде відмінним вибором.