Порівняння HTC Evo 3D і Google Nexus S

По гарячих слідах довгоочікуваного телефону HTC Sensation йде HTC Evo 3D, телефон, який розсовує межі того, що ми очікуємо від сучасного смартфона. HTC Evo 3D гордо знаходиться на піку ряду моделей HTC і стає самим передовим мобільним телефоном, доступним в даний час. Чи є мобільний пристрій на ринку, яке могло б зупинити просування цього новачка? Google хотів би вважати, що цим мобільним пристроєм є його Nexus S телефон, який був розроблений спільно з Samsung. Чи так це? Чи може Nexus затьмарити характеристиками Evo 3D?

Порівняння стільникових телефонів: давайте порівняємо моделі HTC Evo 3D з Google Nexus S

Порівняння екранів

Через світову дефіциту Super AMOLED дисплеїв, HTC подібно Sony використовував 4,3-дюймовий Super LCD дисплей (РК) для моделі Evo 3D. Ця технологія володіє значними перевагами в порівнянні з традиційними TFT-дисплеями, пропонуючи поліпшений огляд кутів і чіткість. Екран має високий дозволом 540 х 960 пікселів. Samsung вирішив використовувати свою власну Super AMOLED панель для Nexus S, яка також має унікальний елемент у викривленні екрану. Цей контурний дисплей призначений для більш комфортного зіткнення з особою під час розмови, що виділяє Google телефон серед конкурентів. Роздільна здатність 480 х 800 є ідеальним для меншого розміру дисплея телефону моделі Nexus S. Коли всі показники екранів вивчені, небагато залишається для того, щоб вибрати між цими двома моделями, але більший розмір спільно з 3D можливостями ставлять Evo 3D на перше місце.

Порівняння чіпів

HTC Evo 3D має процесор Qualcomm 1,2 Ггц, який надає додаткове навантаження для 3D. Мало того, що цей процесор ультра швидкий, він також є одним з небагатьох доступних, які можуть похвалитися двоядерними властивостями, що дозволяють обробляти багато завдань без особливих зусиль. 1 ГГц чіп Nexus S трохи менше і має тільки одне ядро. Google дуже мудро вибрав чіп на користь відомого процесора ARM Cortex A8, який ідеально підходить для ваги Nexus S. Але, на жаль, він просто не може зрівнятися з відмінним у цих показниках 3D-Evo, який завдяки додатковому розміром і двоядерним властивостям перевершує з усіх сторін.

Резюме порівняння Google Nexus S і HTC Evo 3D

Google доклала героїчні зусилля для створення Nexus S, телефон, який чудово виглядає і включає в себе деякі дійсно чудові характеристики і особливі функції. На жаль, HTC з чудовою моделлю Evo 3D знаходиться на крок попереду і доводить, що успішно справляється з великою конкуренцією на ринку стільникових телефонів.

.