Порівняння HTC Desire S і iPhone 4

HTC Desire S – це наступник має нагороди Desire. Як би там не було, як дізнатися, чи хороший смартфон? Єдиний спосіб це з’ясувати – це порівняти мобільний телефон з одним з найуспішніших смартфонів на ринку, з Apple iPhone 4.

Порівняння телефону HTC Desire S з Apple iPhone 4

Порівнюємо дисплей.

Смартфон від тайванського виробника телефонів має невелику перевагу над четвертим поколінням iPhone з Cupertino, якщо справа стосується доступного простору. S-версія Desire має 3,7-дюймовий сенсорний дисплей в порівнянні з 3,5-дюймовим дисплеєм у iPhone. Тим не менш, смартфон iOS має високо цінується сетчаточного дисплей (retina display), який має неперевершену якість дозволу. З сетчаточного дисплеєм ви не побачите пікселі неозброєним оком. Якщо ви хочете більше доступного простору, то телефон HTC пропонує навіть більше. Якщо ви шукайте телефон для перегляду картинок і відео, то смартфон Apple для вас.

Порівнюємо потужність процесора.

В обох телефон рівна потужність процесора. Обидва оснащені процесором в 1 ГГц. У HTC Desire S Scorpion процесор Qualcomm MSM8255 Snapdragon в 1 ГГц з вбудованим Adreno 205 GPU. У iPhone 4 Процесор ARM Cortex-A8 в 1 Ггц з чіпсетом Apple A4 з вбудованим PowerVR SGX535GPU. Здається, що з продажу вони повинні бути на рівних. Як би там не було, тайванський смартфон має перевагу над флагманом від Cupertino. S-версія Desire має 768 Мб RAM в порівнянні з 512 Мб RAM у iPhone. Якщо важливо виконання, то Desire впорається чудово.

Порівнюємо операційну систему.

Дебати про те, яка операційна система краща, тривають. Раніше кращою була операційка iOS. Але Apple і Google постійно намагаються перевершити один одного. Як би там не було, велике число шанованих ринкових аналітиків пророкують, що ОС Android стане лідером ринку ще до кінця року.

HTC Desire S випускається з останньою версією Android – Gingerbread. У мобільного є підтримка Adobe Flash. Це робить смартфон більш оптимізованим для перегляду веб-сторінок. Desire S також більш оптимізований для виконання функції Multitask та управління потужністю. Це означає, що ви зможете насолоджуватися функціями смартфона Desire S, не витрачаючи надмірно заряд батареї. Крім цього, ОС Android дає швидкий доступ до зростаючого ринку Android. Очікується, що через кілька місяців Android отримає перевагу по відношенню до App Store від Apple.

При порівнянні операційних систем очевидно єдина перевага iOS над Android – це швидкість, з якою операційна система доставляє оновлення. Як би там не було, Google налаштований вирішити цю проблему в найближчому майбутньому. На закінчення скажемо, що HTC Desire S має все-таки невелику перевагу над iPhone 4. Це можливо через чудового виконання і доступу до додатків.

Є бажання купити HTC Desire S або Apple iPhone 4?

.