Порівняння Griffin Elevator і Logitech N110

Дуже незручно сутулитися над ноутбуком і схиляти голову. На жаль, саме цю позицію приймають багато користувачів ноутбуків. Витратити час на те, щоб знайти підставки для ноутбуків на ринку, стане ергономічним рішенням. Нова стійка для ноутбука буде коштувати від 25 до 50 доларів, але це хороше вкладення грошей, так аксесуар продовжить життя вашого комп’ютера. Два таких аксесуара з різними ціновими планками, розглядаються в цій статті.

Порівняння аксесуарів для ноутбуків: Стійка для ноутбуків Griffin Elevator проти стійки для ноутбуків Logitech N110

Стійка для ноутбуків Griffin Elevator

Стійка для ноутбуків Griffin Elevator чудова через стабільності, зовнішнього вигляду, ергономічності і термотрансфера. Зроблений з окремих частин, які добре замикаються, м’яко полірованого алюмінію і пластикових перекладин, він виглядає чудово і підтримує всі розміри ноутбуків. Завдяки ергономічності ваша шия відчує полегшення через 5.5-дюймового ноутбука підйому. Як і Logitech N110, цей пристрій може працювати із зовнішньою клавіатурою та мишею.

Якщо ви турбуєтеся про перегрів комп’ютера, ви оціните, що нижня частина вашого ноутбука виводить тепле повітря для кращої терморегуляції. Ви більше не будете сидіти з нагрітими колінами з імовірністю перегріву ноутбука.

Стійка для ноутбуків Logitech N110

Стійка для ноутбуків Logitech N110 виглядає, як кафедра для ноутбука. З пластиковим підставою не зовсім білого кольору і м’яко закругленими краями це пристосування виглядає універсально. Аксесуар легко складається для зручного транспортування і легко розкладається. Ваш ноутбук спирається на дві ніжки, які висуваються. Так як конструкція дуже стійка, то тут не передбачено затискачів, які тримають Griffin Elevator на вашому столі, а ваш комп’ютер на аксесуар Elevator.

Logitech N110 ергономічний і прекрасно працює. Аксесуар пропонує три кути для установки ноутбука. Тим не менше, вам не пощастило, якщо у вас дуже великий ноутбук, так як ПК і Macbook мають ширину до 15,6 дюймів.

Висновок огляду на тему стійка під ноутбук

Обидві моделі підставок для ноутбуків, і Griffin і Logitech, – це прекрасні рішення для труднощів ергономічності, що асоціюються з використанням ноутбука. Можливість скласти Logitech дуже приваблива, але ця характеристика була б більш чарівною, якби стійка + для ноутбука була зроблена краще. Griffin Elevator не тільки привабливий візуально, але і більш ефективний при регулюванні жарких температур і надійної підтримки ноутбука. Хоча Griffin трохи дорожче, ніж пластиковий Logitech, аксесуар коштує цих грошей.

.