Порівняння Apple iPhone 4 і Blackberry Torch

Бренди Blackberry і Apple – це два найбільші виробники мобільних телефонів у всьому світі, і в кожного є своя армія відданих фанатів. Ентузіасти вже давно гаряче сперечаються хто з виробників смартфонів найкращий.

Це питання, безсумнівно, стосується особистого уподобання, і дати чіткої відповіді тут не можна; в цій статті ми порівняємо основні технічні характеристики телефонів iPhone 4 і Blackberry Torch, щоб визначити кращу модель хоча б теоретично.

Порівняльна характеристика смартфонів Apple iPhone 4 і Blackberry Torch.

Порівняння екрана телефонів.

Apple iPhone 4 володіє найвищою роздільною здатністю дисплея, ніж у будь-якого доступного в продажу смартфона, але екран Blackberry Torch теж досить функціональний і вражає користувачів. У iPhone 4 використовується знаменитий “Retina” дисплей з роздільною здатністю 640х960 пікселів, порівняно з дисплеєм телефону Torch, у якого роздільна здатність становить 360x 480 пікселів, але пам’ятайте, що екран Blackberry Torch при цьому трохи менше, тому оцінювати ці смартфони на вигляд було б помилково. У підсумку, дисплей iPhone 4 – кращий, завдяки вирішенню, більшого розміру і відмінним технічним умовам. Цей смартфон має також вищу швидкодію, ніж Blackberry Torch через свого потужного процесора.

Порівняння камер телефонів.

На перший погляд камери смартфонів Blackberry Torch і iPhone 4 здаються дуже схожими. На них встановлені 5-мегапіксельні матриці з однаковим дозволом 2592×1944 пікселів. Таким чином, знімки з двох телефонів виходять відмінної якості. До того ж, обидва смартфона можуть записувати відео. iPhone 4 має можливість зйомки відео в HD-форматі (720p), а Blackberry Torch-тільки в VGA-форматі. Смартфон iPhone 4 також має додаткову перевагу у вигляді додатку AppStore, де можна завантажити різні корисні програми для роботи з фотографіями. Таким чином, висока роздільна здатність відеозйомки і доступність програм теоретично приносять перемогу телефону iPhone 4.

Порівняння операційних систем телефонів.

Мобільна операційна система також є критерієм суто особистої переваги, так як її вибір несе відповідальність за подальше користування смартфоном. Apple iPhone 4 працює на апаратній платформі iOS 4 із класичним інтерфейсом, який пропонує рівні ряди значків додатків, а для зручності значки можна і згрупувати. У телефоні Blackberry Torch встановлена ​​ОС Blackberry 6,0; проте незабаром з’явиться нова версія операційної системи 7,0. На даний момент операційка Blackberry 6,0 має вражаючий інтерфейс і повністю відмінні можливості від операційної системи iOS 4 в iPhone. І знову не можна визначити кращу апаратну платформу, тому що кожна з них, по суті справи, виконує однакову функцію, але з різними параметрами, тому вибір операційної системи – це особиста справа кожного користувача.

Природно, будь-який з порівнюваних смартфонів володіє великими характеристиками, ніж розглянуто у цій порівняльної статті, адже Blackberry Torch і iPhone 4 – це флагмани своїх виробників. Незалежно від вибору покупки, Ви переконаєтеся, що дані чудові моделі пропонують найкращі технології смартфонів, а також забезпечують відмінне користування. Додатково до цього, кожен з двох телефонів доступний в декількох мережах магазинів, де апарати можна вільно купити.

.