Огляд iOS 5

Нова версія операційної системи Apple iOS 5 була продемонстрована на початку червня 2011 року на всесвітній конференції розробників. При випуску цю операційну систему будуть підтримувати телефони, плеєр і планшет: iPad, iPod, iPhone 3GS, iPhone 4 і iPhone 5. Після перегляду офіційного відео на сайті YouTube та збору доступної інформації, я вирішив опублікувати цю статтю, яка пояснить поліпшення версії ОС Apple 5.0, а також роз’яснить, коли операційна система iOS 5 буде доступна користувачам.

Огляд: Мобільний операційна система Apple iOS 5.0 для iPhone, iPad і iPod Touch.

iCloud

Сервіс iCloud в бездротовому режимі синхронізує всю музику, зображення, відеофайли, програми, iBooks, контакти, електронну пошту, події, закладки, записки і списки справ. iCloud перетворює ваше Apple пристрій у віртуальну машину і зберігає дані, при цьому не виникають незручності переповненого жорсткого диска.

Notification Center

Центр сповіщень для операційної системи Apple версії 4.0 розчарував багатьох користувачів. Велике синє вікно спливало кожен раз, зі звичайним повідомленням, перериваючи вашу роботу в iOS 4. Що було повністю усунуто у версії ОС Apple 5.0. Всі повідомлення були розбиті по групах, а повідомлення доступні жестом змахування вниз від верхнього краю екрана. Класичне вікно оповіщення в iOS 5 було замінено повідомленнями, що з’являються на короткий час у верхній частині дисплея. Поліпшена блокування екрану дозволяє задіяти голосову пошту, текстові повідомлення або будь-яке інше повідомлення одним жестом змахування.

Safari

Браузер Safari був поліпшений і представив можливість клавіатурної навігації. Нова особливість – “Тільки текст” дозволяє користувачам концентруватися на головному змісті статті і не відволікатися на навколишні перешкоди. Цей режим ідеальний для вилучення вмісту з веб-сторінки, заповненої відволікаючими елементами і рекламою. Список для читання – це функція, яка доповнює систему закладок, а також складає список текстових статей, обраних користувачем. Якщо яка-небудь стаття була один раз добавлена ​​в список для читання, то до неї можна повернутися з будь-якого Apple пристрою, що підтримує сервіс iCloud.

IMessage

Сервіс iMessage повністю революціонізує процес обміну повідомленнями. Необмежений обмін текстовими повідомленнями через Wi-Fi є одним з головних поліпшень сервісу. Подібно програмі Blackberry Messenger, користувач бачить повідомлення про набір повідомлення. Текстові повідомлення об’єднані в розмови. Ви можете ділитися через додаток iMessage такими файлами, як зображення, відео, контакти і навіть ваше місце розташування. Використовуючи авто синхронізацію сервісу iCloud, можна почати писати повідомлення на одному Apple девайсі, а закінчити на іншому.

Newsstand

Не плутайте додаток Newsstand з програмою iBooks. Улюблені електронні газети і журнали будуть доставлені прямо на ваше Apple пристрій. Користувачі програми будуть отримувати попереджувальні повідомлення про вихід оновлених публікацій або навпаки, додаток може бути налаштоване на отримання автоматичних розсилок. Купівля паперової преси тепер піде в минуле. Електронні газети і журнали можна купити прямо з онлайн магазинів Newsstand або Appstore.

.