Новий Nokia N8

З новим телефоном N8, компанія Nokia знову запропонувала користувачам чудові функції, про які вони завжди мріяли. Nokia впевнена, ця остання модель N-серії не залишить нікого розчарованим. Телефон володіє масою розважальних функцій, які здатні захопити на весь день. Також не потрібно турбуватися про підзарядку акумулятора, тому що енергії вистачає надовго. Можна використовувати телефон без зупинки до 12 годин, що є революцією на ринку смартфонів.

Телефон Nokia N8: ще один фантастичний продукт від Nokia.

Крім тривалої автономної роботи, Nokia N8 також пропонує своїм користувачам чудові можливості фото та відео зйомки. Телефон оснащений 12,0-мегапіксельною камерою, яка дозволяє користувачам знімати у високому дозволі. Ви відразу побачите результати, як тільки перенесете записані цим смартфоном відео на комп’ютер або телевізор. Якість відео знаходиться на належному рівні і може зрівнятися з аналогічними продуктами на ринку. Камера оснащена об’єктивом Carl Zeiss, ксеноновим спалахом і можливістю автофокуса для забезпечення казкових фотографій.

Телефон N8 від Nokia володіє сенсорним екраном, який робить його рівним з іншими смартфонами. Також він оснащений 16 ГБ внутрішньої пам’яті, яка надає досить місця для зберігання великої кількості мультимедійних файлів, таких як зображення, відео та музика. Ця особливість і камера високого дозволу, безумовно, роблять Nokia N8 неперевершеною моделлю серед інших брендів.

Інша цікава особливість мобільного телефону N8, це те, що ви маєте доступ до ваших улюблених сайтів соціальних мереж. Nokia N8 поставляється як з Facebook, так і Twitter, і навіть YouTube додатками для швидкого і зручного доступу до популярних сайтів. Телефон оснащений операційною системою Symbian ^ 3 OS, останньою версією платформи Symbian. Це робить Nokia N8 однією з найбільш передових моделей серед інших серій Nokia. Крім того, Symbian дуже зручна і проста в експлуатації.

Цей тонкий, легкий смартфон має гладкий і привабливий дизайн. Якщо ви хочете щось елегантне і просте, вам дійсно може підійти Nokia N8. Не дозволяйте розміром обдурити вас, адже дана модель може похвалитися великою кількістю функцій, якими інші смартфони не володіють. Щоб купити Nokia N8 смартфон, потрібно просто звернутися в будь-який магазин Nokia або скористатися Інтернетом.

.