Нова модель Porsche без педалей

Бренд Porshe асоціюється з енергійним водінням, але німецький концерн зацікавлений не тільки у швидкості, але і у випуску більш безпечних та ефективних машин. В даний момент Porsche працює над новою системою ACC InnoDrive, завдяки якій знаходження ступень водія на педалях стане необов’язковим – звичайно, тільки у випадку якщо система отримує достатньо необхідної інформації. Спочатку система буде робити позначки про дорогу, по якій ви будете спрямовуватися, а також збирати різну інформацію, наприклад – середнє обмеження швидкості, повороти і зміна висот. Зібравши ці дані, система проаналізує їх і перетворить на інформацію, придатну для обробки машиною, що дозволить Вам помістити ваші ноги де завгодно і навіть попросити вашого супутника про розслабляючому масажі.

Porsche ACC InnoDrive дозволяє відмовитися від використання педалей при управлінні автомобілем.

Головне завдання ACC InnoDrive – створити автомобіль, здатний постійно зберігати дані про швидкість, її зміни та інших аспектах управління, що призведе до збільшення комфортності та ефективності управління. Технічні характеристики Porsche системи мають три режими – Комфортний, Динамічний і Виключений.

У динамічному режимі, коли педалі відпущені, ви повинні лише переконатися в тому, що ви контролюєте кермо. Хоча ідея безпеки і передачі контролю над машиною комп’ютера виглядає трохи лякає, попередні тести показали, що автомобіль Porsche впорався зі своїм завданням чудово. Дана технологія буде доступна для установки на автомобілях Porsche, готових до продажу, не менш ніж через три роки.

buy viagra online .