Nokia X7

Nokia X7 – це новинка від фінських виробників, яка ідеально підійде для мультимедійних ентузіастів. Сучасний сенсорний екран, камера 8 мегапікселів, повна мультимедійна сумісність задовольнять всі вимоги.

Огляд специфікацій смартфона Nokia X7.

Nokia X7 характеристики в подробицях

Разом з перерахованими вище якостями, ще однією цікавою особливістю смартфона є його вражаючий дизайн. Унікальний зовнішній вигляд, з яким не зрівнятися будь-який доступний телефон. Загострені кути прикрашають сучасну зовнішність Nokia X7 і приховують стерео динаміки за симпатичною гратами, а корпус з нержавіючої сталі визначає якість і витонченість збірки.

Екран смартфона Nokia X7 трохи більше, ніж у моделі Nokia N8 і складає 4 дюйма. Даний розмір сприятливий для виконання таких завдань, як ігри, веб-серфінг, перегляд фото і відео контенту. Чудове дозвіл дисплея займає значне місце. Розмір екрану 360 x 640 тут не на шкоду його якості. Ємнісний сенсорний AMOLED-дисплей телефону – дуже чутливий і відображає до 16 мільйонів кольорів для інтенсивного мультимедійного користування.

Як і очікується від будь-якого смартфона, інтернет-серфінг невід’ємна складова функціональності Nokia X7. У зонах покриття мережі 3G за допомогою HSDPA-з’єднання можна завантажувати дані зі швидкістю до 10,2 Мб / с, що швидше за будь конкуруючого телефону. Для покращеного користування інтернетом можна користуватися бездротовою мережею Wi-Fi в зонах її доступу, що забезпечує більш швидкий і надійний веб-серфінг, застосування зв’язку Wi-Fi ідеально, якщо у Вас обмежений тариф, тому що використання Wi-Fi абсолютно безкоштовно.

Компанія Nokia давно славиться якісним виробництвом смартфонів і модель Nokia X7 – не виняток. Даний мобільний телефон може похвалитися 8-мегапіксельною камерою з роздільною здатністю 3264 x 2448 пікселів, яка надасть користувачам високоякісні фотознімки і відео завдяки можливості записувати HD-відео у форматі 720р.

Остання і, можливо, остаточна версія ОС Symbian, відома як Anna, дозволяє запускати програми смартфона за допомогою досить потужного процесора (680 МГц). Теоретично, цей процесор може сильно відрізнятися від двоядерних родичів, доступних на деяких недавніх моделях. Але на практиці, процесор має чудову продуктивність, яка відчувається у швидкій реакції сенсорного екрану і в швидкісному інтернеті.

Як Ви очікуєте, Nokia X7 представляє повну мультимедійну сумісність, підтримуючи численні аудіо та відео формати, телефон укомплектований кількома стандартними іграми, а також у телефоні X7 від Nokia є Flash-плеєр для повноцінного перегляду веб-сторінок.

Загалом, модель Nokia X7 пропонує все необхідне для смартфона і його власника. Хоча цей Nokia телефон теоретично не найсучасніший, але X7 гарантує чудову користування і додаткова перевага стильною естетики.

.