Найдешевші найкращі програми

Зараз існують мільйони всіляких програм, тому дуже важко вибрати ту програму, яка дійсно потрібна. Однак Apple Store, маючи достатньо хорошу підтримку та контроль, виділяє ті програми, які залишають своїх суперників для колекціонерів нісенітниці. Щоб знайти справді якісне додаток, доведеться витратити немало часу і сил.

Десять найкращих мобільних додатків – найкраще додаток для вашої поїздки з телефоном!

Я розділила список на дві категорії найкращих програм: програми для поїздок, подорожей (Travel Apps) та ігор. Всі додатки ідеально підходять для подорожей і пікніків, коду ви хочете розвіятися або знайти правильну дорогу.

Деякі з мобільних додатків можна завантажити безкоштовно, в той час як інші програми продаються за пристойну ціну. Ці кращі програми допоможуть вам бути більш організованим під час поїздок і до того ж принесуть вам радість і задоволення у вільний час.

Найдешевші кращі мобільні додатки для подорожі та відпочинку.

Google Earth: Ви хочете знайти дорогу додому за допомогою Google Earth, але ви використовуєте додаток вперше. З сенсорним інтерфейсом мобільного застосування знайти пункт призначення набагато простіше!

Google Sky Map: Ви можете бачити зірки з цим додатком після того, як Ви направите програму і телефон на ясне нічне небо. Ви можете побачити планети і сузір’я, використовуючи GPS, годинники і акселерометр.

AA Route Planner: Ви легко можете спланувати маршрут, а мобільний додаток буде давати вам інструкції!

Google Goggles: З технологією синхронізації зображень, купленої в Google, лінзи будуть катувати дати вам детальну інформацію з інтернету про картинках, зроблених вашої камерою.

Google Translate: Це програмне забезпечення для мобільного телефону буде перекладати тексти за лічені секунди. Дуже зручно якщо ви перебуваєте в країні, де жителі спілкуються на не рідній для вас мові.

Мобільні додатки для гри та відпочинку

Angry Birds: Кожен, попробовавший цю гру, став залежним від неї. Ця мобільна гра – катапульта приводить у захват і в сказ одночасно.

Cut the Rope: Ще одна гра для мобільного телефону викликає звичку, де треба впустити льодяник в рот голодної звірята.

Infinity Blade: У цієї мобільної гри набагато серйозніший кінець, гра підійде любителям екшену. Ця пригода, повне боротьбою на мечах суміш неймовірною графіки і заснованого на дотику, управління персонажем гри.

Real Racing 2: Ця швидкісна гра сповнена складними опціями і має прекрасну графіку в UI. Кращий вибір для любителів гонок.

Plants and Zombies: Чудова оборонна гра, в якій група рослин бореться з зомбі, які хочуть зробити з них будинок. Захоплююча і смішна іграшка для мобільного апарата!

.