ModulR чохли для iPad

Компанія modulR офіційно оголосила, що її вдосконалена модель популярних чохлів для iPad – modulR Case System, розроблена спеціально для iPad 2 – нарешті з’явилася в роздрібному продажі. Для тих, хто не в курсі пояснимо, що modulR Case System являє собою якийсь “панцир” (чохол), в який Ви одягаєте свій планшетник щоб уникнути різного роду подряпин і пошкоджень при повсякденному використанні. Однак крім захисної, modulR Case System в сукупності з додатковими пристосуваннями, виконує і інші корисні функції для власника планшета iPad 2.

ModulR Case System чекає своїх покупців.

До аксесссцару modulR Case System можна під’єднати ремінь для перенесення планшетника в руці “типу сумки”, через плече, має настінне кріплення, підставку для використання iPad 2 у вигляді дисплея і клавіатури, а також ремінь для кріплення планшетника до підголовника крісла автомобіля. Все це дозволить Вам насолоджуватися своїм iPad практично де завгодно і будь-яким з можливих способів. Будь Ви на роботі в офісі, їдете в машині, йдете пішки, або проводите час вдома – у modulR Case System знайдеться саме той аксесуар, який підходить для даної конкретної ситуації. Приємна новина і для тих, хто не уявляє свій планшетник без улюбленої обкладинки Smart Cover. ModulR Case System чудово з нею уживається. Так що немає необхідності робити вибір і відмовлятися від однієї iPad 2 обкладинки на користь іншої.

Продаж чохлів для iPad:

Зараз роздрібна ціна на modulR Case System варіюється в залежності від комплектації. Сам “панцир” (чохол) разом з ременем для перенесення планшетника “типу сумки” можна купити за ціну в 39,99 доларів США. “Панцир” з повним набором аксесуарів обійдеться Вам приблизно в 70 доларів США.

.