Microsoft Word для Android

Продуктивність на ходу стала більш ймовірною, ніж будь-коли раніше, після представлення операційної системи Honeycomb Android і двоядерного процесора планшетного. Високопотужні телефони та планшети Android дозволяють мобільним користувачам справлятися з роботою, навіть якщо вони знаходяться поза офісом.

Microsoft Word на моєму Android

Microsoft Word представляє один з перших по продуктивності товарів, про який люди думають, коли потрібно створити документ. Багато користувачів Android захочуть дізнатися, де взяти копію Word, щоб встановити Word документ на своєму телефоні або планшет Android.

Поки Microsoft не розробив продуктивних офісних додатків ні для популярного iPad, ні для телефонів на платформі Android.

Не переживайте, якщо ви не знайдете додатків Microsoft на ринку Android, адже ви все ж зможете працювати на ходу з документами формату Word. Невдача Microsoft задовольнити попит, створений швидко зростаючим мобільним ринком Android і iPad, створює прогалину, який заповнюється деякими розробниками Android додатків.

Творці Word додатків для Android включають Quickoffice або OfficeSuite від Mobile Systems, а так само Smart Office від Picsel і Documents to Go від Dataviz.

Ці Word-відтворюють програми створені, щоб дозволити користувачам бачити, створювати, редагувати і ділитися документами Microsoft Word на Android девайсах.

Користувачі мобільних телефонів не обмежені тільки роботою з документами Word. Ці програми дозволяють створювати і електронні таблиці Microsoft Excel та файли Microsoft PowerPoint.

Всі додатки мають конкретну ціну. Ціни варіюються від 9,72 доларів за програми Picsel’s Smart Office до 16,99 доларів за QuickOffice Pro HD.

Один додаток також оптимізовано для користувачів планшетів Android. QuickOffice Pro HD було створено, щоб з вигодою використовувати широкий екран планшета Android Honeycomb. Версія QuickOffice Pro стане в нагоді для використання на телефонах Android з меншим екраном.

У вас є можливість взяти пару товарів на тест-драйв перш, ніж оплатити.

Documents to Go від Dataviz можна завантажити з Android Market в режимі перегляду. Documents to Go Viewer дозволяє переглядати документи Microsoft Word, але не дозволяє створювати нові або редагувати документи. Користувачі Android можуть завантажити пробну 30-денну версію програми Mobile System’s OfficeSuite.

На сьогоднішній день Microsoft не потрібно турбуватися про створення iOS та програмного забезпечення Android. Тим не менше, ці програми відмінно заповнюють прогалини Microsoft.

.