Комунікатор Sony Ericsson XPERIA Arc

Одним з найбільш популярних мобільних телефонів компанії Sony Ericsson XPERIA серії – це Sony Ericsson XPERIA Play, єдиний смартфон з ігровою консоллю, яка також є у Sony PSP. Однак, з’явився ще один смартфон цієї серії “Play”, який також варто згадати. Це Sony Ericsson XPERIA Arc.

Ультратонкий, з гарним вигином смартфон Sony Ericsson XPERIA Arc

Що стосується дизайну, це, ймовірно, самий чудовий смартфон з представлених на мобільному ринку. Корпус цього смартфона не тільки тонкий, як у моделі LG Optimus Black, але він ще і вигнутий.

Ви можете подумати, що вигин корпусу виконаний виключно для того, щоб надати смартфону привабливий зовнішній вигляд. Але це далеко не так. Цей вигин сприяє комфортному розташуванню девайса у вашій долоні і перешкоджає вислизанню з неї. Крім цього, такий вигнутий дизайн робить смартфон ергономічним і міцним. Так, у нього тонкий корпус, але доведеться докласти чимало зусиль, щоб розбити його.

Sony Ericsson XPERIA Arc ще раз доводить винахідливість виробника телефону. Дуже часто мобільних пристроїв з тонким корпусом бракує деяких технічних характеристик. Але з смартфоном XPERIA Arc, що базуються на операційній системі Android, все по-іншому. Смартфон має процесор Qualcomm Snapdragon MSM8255 з процесорним ядром Scorpion з частотою 1 ГГц, а також інтегрований відеоприскорювач Adreno 205 GPU. Навряд чи він вийде з двоядерним процесором, як у мобільних пристроїв деяких провідних компаній. Однак, його одноядерний процесор демонструє чудову роботу і відмінно справляється з насиченою графікою.

Sony Ericsson XPERIA Arc оснащений великим 4,2-дюймовим сенсорним дисплеєм із заднім підсвічуванням екрану, розроблений із застосуванням технології Mobile BRAVIA Engine, яка використовується в телевізорах цієї компанії, яка гарантує чудову якість зображення.

У цій тонкій смартфоні вже встановлена ​​новітня операційна система Google, версії Android 2,3 Gingerbread. Це дозволяє користувачам насолоджуватися самими передовими технологіями дуже популярної операційної системи.

Новий смартфон XPERIA Arc від Sony Ericsson не тільки має ультратонкий корпус з гарним вигином, але він також оснащений технічними характеристиками, що робить телефон конкурентом багатьох наявних на сьогоднішній день телефонів.

.