Ігри та Запитання від Google +

Спроба Google увірватися в сферу соціальних мереж увінчалася, нарешті, створенням проекту Google +. І деякі підприємливі люди вирішили вивчити його програмний код, фрагменти якого явно вказують на нові (ще офіційно не анонсовані) сервіси – Ігри Google + і Питання Google +. Наявність елементів коду ігор підтверджує попередні чутки і припущення і пояснює спекуляції навколо оголошень про новий прийомі на роботу в Google, які все означають, що пошуковий гігант почав розробляти свою власну ігрову веб-платформу, тримаючи всі відомості в таємниці.

Google + готується до запуску Ігор і Запитань.

Крім цього код Google + містить фрагменти, що включають в себе ряд посилань на додаток Питання, яке, можливо, буде спільно працювати з сервісом +1. Очевидно, користувачеві будуть приходити повідомлення про те, що хтось відзначив його питання, поділився ним з кимось, написав коментар або отримав відповідь.

Офіційно про можливості сервісів Ігри та Питання на Google + ще не оголошено, оскільки сервіси поки знаходяться на завершальній стадії бета-тестування.

.