HTC Sensation та Інтернет

У цій статті я зроблю огляд, наскільки HTC Sensation досягає успіху в якості браузерного мобільного пристрою. Так як це новий ведучий смартфон на платформі Android від HTC, очікується багато чого, але чи так все добре у цього мобільного апарату, як передбачається? Очевидно, що перегляд веб-сторінок – це один з найважливіших аспектів використання смартфонів, тому я розгляну характеристики, які дозволяють телефону виходити в мережу.

Перегляд сторінок Інтернет за допомогою HTC Sensation – огляд можливостей.

З’єднання.

Без хорошого з’єднання 3G або бездротового з’єднання, телефон просто не зможе підключитися до Інтернет, це факт. Технологія 3G забезпечує початкові засоби з’єднання з Інтернет через HSDPA-з’єднання. Швидкість завантаження при цьому до 14,4 мегабайта в секунду. Це одна з найвищих швидкостей завантаження, доступних на смартфонах, яку перевершує невелика кількість телефонів, таких як Samsung Galaxy S2, який пропонує швидкість завантаження до 21 Мб / с. Технологія Wi-Fi – це швидке, надійне і безпечне засіб з’єднання з Інтернет. Будинки ви, в офісі, в аеропорту або де-небудь ще, ви можете отримати бездротової доступ до мережі і отримати чудові враження від перегляду.

Програмне забезпечення веб-браузера.

Частиною оновленого інтерфейсу HTC Sense є вражаючий веб-браузер. HTC Sensation має версію 3,0 Android. У браузера багато оновлень, які тільки можна очікувати від оболонки HTC Sense. Наприклад, проблема, з якою стикаються користувачі інших телефонів під час перегляду сторінок, – це те, що, якщо користувачеві треба збільшити фрагмент тексту на веб-сайті, потрібно прокрутити сторінку, тому що він часто буває більше, ніж екран. Користувачам HTC Sensation не потрібно турбуватися про це; текст автоматично підганяється під розмір екрану. Flash-контент також підтримується, чого не можна сказати про більшість смартфонів і зокрема Apple iPhone. Це дозволяє користувачам насолоджуватися веб-сайтами в повній мірі, тому що можна переглядати мультимедіа, наприклад, ігри та відео. Забезпечений закладками браузер – ще одна хороша функція HTC Sensation. Опція дозволяє відкривати безліч сайтів і працювати з ними одночасно, переключаючись між закладками. Це одна з переваг двоядерного процесора.

Перегляд сторінок в мережі Інтернет – це всього одна з переваг використання смартфонів, але дуже важливе для незліченної кількості користувачів. Новий смартфон HTC Sensation зробив відмінний вибір, можна зрозуміти це, оскільки девайс пропонує одну з найкращих функцій для цього конкретного завдання. Придивіться до смартфону HTC Sensation, якщо ви прийшли на радіо ринок або в магазин за новим смартфоном, це один з самих технологічно просунутих, легких у використанні смартфонів, це провідний смартфон HTC.

.