HTC Sensation огляд

Якщо HTC Sensation – демонструє лідер серед смартфонів компанії HTC, давайте подивимося наскільки далеко просунулися технології у виробництві мобільних телефонів за останній час. У той час як HTC постійно випускає моделі з схожими технічними характеристиками, HTC Sensation представляє останні досягнення у виробництві сучасних смартфонів.

У цій статті представлений детальний огляд моделі HTC Sensation, основних характеристик телефону, глянувши на які ви зможете вирішити, чи підходить для покупки HTC модель Sensation вам чи ні.

Характеристики HTC Sensation представляють новітні технології.

Розміри і дизайн HTC Sensation.

Смартфон HTC Sensation оснащений великим 4,3-дюймовим дисплеєм, тому і габарити телефону не малі. Ця модель має розмірами 126,1 x 65,4 x 11,3 мм, схожими з розмірами більшості смартфонів з досить великим дисплеєм. Дизайн мобільного пристрою, виконаний як і у багатьох інших моделей компанії HTC, в цілому прекрасний. HTC представила флагман мобільних телефонів, у якого задня панель цільного корпусу має невеликий красивий вигин.

Операційна система, користувальницький інтерфейс і процесор HTC Sensation.

Цей флагманський смартфон HTC працює під управлінням операційної системи Android 2,3. Її плюси численні і добре відомі завдяки популярності цієї операційної системи. Однак, користувальницький інтерфейс зазнав деяких змін. У моделі Sensation використана третя версія Android UI, ймовірно, самого інноваційного з усіх представлених для мобільних телефонів третьої версії. Ця нова версія пропонує легко настроюваний користувальницький інтерфейс, доданий активний локскрін, що дозволяє отримувати доступ до найбільш часто використовуваних додатків без необхідності розблокувати екран.

Звичайно, додатки можна налаштовувати, що ще раз доводить, що HTC розробляє такий дизайн, для того щоб користувачі могли виконувати дії як можна швидше. Те, про що найбільше говорилося, це наявність у HTC Sensation двоядерного процесора. Мобільний апарат Sensation – перший смартфон з двоядерним процесором, випущений компанією HTC, і один з небагатьох смартфонів з таким процесором, наявних на сьогоднішній день. Поліпшені графіка, швидкість реакції на дотик до тачскрін, ефективність роботи в багатозадачному режимі, швидкість завантаження веб-сторінок і віджети по енергоспоживанню – всього лише деякі причини, чому покупці будуть в захваті від цього смартфона.

Цифрова камера HTC Sensation.

Вбудована цифрова камера з роздільною здатністю 8 мегапікселів, подвійний LED-спалахом для зйомки при поганому освітленні, стабілізацією зображення і функцією розпізнавання осіб гарантує чудову якість фото-і відеозображення. HTC Sensation є одним з небагатьох смартфонів з можливістю зйомки HD-відео не тільки 720p, але навіть 1080p. Смартфон Sensation також оснащений VGA-камерою, використовуваної для зйомки автопортретів і здійснення відеодзвінків.

Цей огляд HTC Sensation містить інформацію не про всі, а тільки про найважливіші характеристики смартфона. Але одне можна сказати з повною упевненістю: в смартфоні HTC Sensation практично відсутні недоліки.

.