HTC Sensation найпотужніший телефон

Швидкодія і продуктивність – основні характеристики в удосконаленні яких змагаються виробники мобільних телефонів. Змагання було розпочато володарем рекорду Гінесса LG Optimus 2X. Це був перший смартфон, який працював на двуядерном процесорі з частотою 1 ГГц. Інші виробники смартфонів, невдовзі випустили власні версії телефонів наступного покоління, подібні Motorola Atrix. Однак, HTC Sensation скоро вивів швидкодія і продуктивність на абсолютно новий рівень.

Новинка HTC Sensation – дуже потужний телефон, як приклад для наслідування.

На початку огляду HTC Sensation, перш за все поговоримо про тактовою частоті. Тактова частота процесора визначає швидкість, з якою обробляються дані. В даний час багато смартфони використовують одноядерні процесори з частотою 1 ГГц. Ці процесори дуже швидко обробляють дані. Вони більш оптимізовані для забезпечення багатозадачності: запуску декількох додатків і складних системних процесів одночасно. Якщо все це вдається виконати одноядерного процесора в 1 Ггц то, уявіть роботу двоядерного процесора. Розглянута мобільна трубка HTC – один з таких двоядерних смартфонів.

Процесор Sensation перевершує своїх однокласників, що мають по 1 ГГц на ядро. Флагман тайванського виробника телефонного пропонує 1,2 ГГц на ядро. Тільки уявіть собі швидкодію цієї телефонної трубки.

Звичайно, швидкість обробки даних – це не єдино значуща характеристика. Для користувача також важливо отримати більш досконалий дисплей. Ультрасучасний сенсорний екран Sensation безумовно не розчарує самого вимогливого користувача.

В даний час середній розмір екрану серед мобільних телефонів – приблизно 3,5 або 3,7 дюйма. Такого розміру дисплея цілком вистачає для перегляду зображень з високим дозволом і високоякісних відеофільмів. HTC Sensation пропонує 4,3-дюймовий S-LCD сенсорний екран з 16 мільйонами кольорів з роздільною здатністю 540 x 960. Такий дисплей дозволить користувачам повною мірою насолодитися переглядом фото, відео та web-сайтів на своєму смартфоні.

На відміну від більшості смартфонів Android, HTC працює на версії операційної системи Gingerbread (Android 2,3,2). Це – найсучасніша з операційних систем Android для смартфонів від Google. Крім всіх переваг сучасного програмного забезпечення, HTC має дуже ємну батарею, що дуже важливо, тому що потужні апаратні засоби мають тенденцію швидше виснажувати батареї.

Якщо Ви підшукуєте швидкий потужний комунікатор, то це – HTC Sensation. За характеристиками смартфон перевершує дуже багатьох.

.