Електричний велосипед

Велосипедна прогулянка – це вже здорове і повне енергії заняття, але як зробити прогулянку ще більш енергійною? Насправді, ви не зможете цього, але у ваших силах додати більше жвавості в ваш велосипед за допомогою електричного двигуна, так щоб ви змогли підніматися на цій приголомшливій речі вгору по схилах без особливих зусиль. У канадського винахідника Террі Хоупа виникла ідея про створення електричного велосипеда Solar Cross, що одержує енергію від сонця (мабуть) на додаток до основних зусиллям велосипедиста.

Електричний велосипед Solar Cross (Солар Кросс).

Використовуючи 18-ти швидкісний спеціалізований гірський велосипед FSR, Хоуп змонтував пару сонячних панелей, прикріпивши їх до переднього колеса, за цим послідувало встановлення мотора, вобщем це простий електричний двигун для велосипеда дорівнює одній кінській силі на 24 вольт, полімеру з головної літій-іонної батареї (LIPO) дорівнює 5000 милі ампер на годину, а також два LIPO-підсилювача потужністю 5000 милі ампер прикріплені і з’єднані послідовно, і регулятор потужністю 24 вольта зафіксований безпосередньо на тілі.

Новий електричний велосипед своїми руками

Хоуп справив ці сонячні панелі самостійно, використовуючи восьмидюймовий полікарбонатне захисне покриття, алюміній, і монокристалічні батареї з розмірами 18 x 6 x 6 дюймів (457 на 152 на 152 мм). Сотні дірок було просвердлено крізь алюмінієве покриття корпусу Solar Cross так щоб вага міг бути знижений і батареї могли б бути здатні постачати харчуванням електрикою в 8,7 вольт. Дане велосипедне пристрій в цілому, ці частини і допомагають вам долати супер (надмірно) круті схили. Люди, що живуть в Сан-Франциско знають про що ми тлумачимо, чи не так? І напевно знайдуться охочі цей електричний велосипед купити!

.