Чохол MacBook Pro 13

Якщо ви зробите рішучий крок і купити MacBook Pro 13 в якості нового ноутбука, у вас може виникнути питання, як захистити MacBook Pro 13 від потенційних ушкоджень. Остання модифікація MacBook перетворює лептоп в мудре і серйозне вкладення грошей. Є безліч пунктів, про які слід подбати, наприклад, алюмінієвий каркас, клавіатура із заднім підсвічуванням, скляні сенсорні клавіші і швидкий, як блискавка, процесор.

MacBook Pro 13 – захистити легше, ніж ви думаєте

Все зводиться до використання здорового глузду при пошуку засобів захисту вашого вкладення.

Перше, що необхідно зробити, – це утримувати ноутбук в чистоті. Все, від екрану, клавіатури і каркаса MacBook Pro 13 потрібно оберігати від пилу і бруду. Закривайте кришку, коли не використовуєте ноутбук. Зберігайте в недоступному для дітей місці, так як у них може виникнути спокуса пограти з ноутбуком. Тримайте ноутбук в місцях, недоступних для бруду, пилу, рідини, яку можна пролити й зіпсувати клавіатуру, далеко від домашніх тварин і високих температур. Не кладіть свій MacBook Pro 13 поблизу вікон, так як раптова злива може намочити ноутбук.

Один з найпростіших шляхів захистити MacBook Pro 13 від всіх ризиків – це купити хороший чохол. Один з таких захисних фуляров, дуже чистий і стильний, який може забезпечити прекрасний захист, – це Speck SeeThru 13.

Цей аксесуар виготовлений за технічними умовами замовника, фактично є футляром зроблений виключно для використання з MacBook Pro 13 і захищає ноутбук на різних рівнях небезпеки.

Ультратонкий поліестеровий твердий футляр чи чохол підходить до ноутбука і міцно стоїть на місці. Одна з найважливіших функцій чохла – це захист від подряпин, і чохол чудово з нею справляється.

Футляр плоский, тому краса вашого MacBook Pro 13 відразу буде видно, не змагаючись з незграбними футлярами.

Ви встановлюєте футляр і забуваєте про нього, тому що аксесуар дозволяє відчувати повний доступ до всіх характеристиках і функціях MacBook Pro 13 без необхідності знімати футляр. Чохол SeeThru 13 має такий дизайн, який дозволяє закривати кришку щільно, щоб захистити сенсорний екран від пилу і пошкоджень. Просто відкрийте кришку і отримаєте повний доступ до екрану ноутбука, клавіатури та портів, включаючи CD / DVD. Ваш ноутбук захищений, поки ви працюєте.

Чохол SeeThru Macbook 13 випускається в декількох колірних варіаціях, які відіб’ють ваші погляди на ваш ноутбук.

Використовуючи поради здорового глузду, захистити ваш MacBook Pro 13 буде дуже легко. Застосовуючи Speck SeeThru 13, це буде ще легше. Так, захист ноутбука це легше, ніж ви думали.

.