Чохли для HTC EVO 3D

Більшість власників смартфонів дорожать своїми надбаннями. Погодьтеся, витративши кілька сотень доларів на таке чутливе електронне обладнанні звичайно варто подбати про відповідну захисту мобільного гаджета. Тут представлені три лінії захисних чохлів для тих, хто вибрав HTC EVO 3D. Це аксесуари – Defender Series, Commuter Series і Impact Series.

Аксесуари для смартфонів: OtterBox пропонує три види захисних чохлів для HTC EVO 3D

Насамперед лінія OtterBox Defender пропонує тришарову захист – вбудований захист екрану, жорсткий полікарбонатний корпус і міцну силіконову оболонку. Крім того у вас буде можливість носити EVO 3D на поясі, завдяки спеціальному кріпленню.

Що стосується лінії OtterBox Commuter, то вам не потрібно вибирати між стилем і обсягом, так як силіконовий нижній шар забезпечує хороший захист, а заглушка перешкоджає проникненню пилу в отвори телефону. Завдяки тонкої полікарбонатною оболонці ви можете з легкістю покласти апарат в кишеню або сумку і без зусиль дістати звідти.

І остання за списком аксесуарів, але не менш важливе лінія Impact. Це лінія захисту для HTC EVO 3D, яка має силіконову оболонку з порожнистими “сотами”, які зменшують вплив від ударів і поштовхів.

Продаж чохлів для HTC EVO 3D і ціна

Моделі аксесуарів Commuter, Defender і Impact продаються в роздріб на зарубіжних онлайн магазинах за ціною 49,95 доларів, 34,95 доларів і 19,95 долара відповідно.

.