Безпечний Samsung Chromebook

Вихід Samsung Chromebook на ринок означає зміну традиційного концепту ноутбуків, де самі електронні пристрої зберігали потрібну вам інформацію. Нова система працює як портал для віддаленої системи “cloud” (хмарні обчислення), в якій ви і будете тепер зберігати файли та програми. Безпека системи з віддаленим доступом до інформації очевидна, але давайте подивимося ближче на характеристики безпеки цього чудового нового ноутбука, який захистить вас від усіх можливих непроханих гостей.

Ноутбук Samsung Chromebook має чудові функції захисту.

Система безпеки для Samsung Chromebook (Security Features) – це найперше, що було створено, щоб боротися з шкідливим програмним забезпеченням та вірусами. Замість того, щоб покладатися на одну програму для захисту пристрою, цей девайс слід ідеї “сила на всебічності”. Це означає, що є багато рівнів безпеки, тому більше ймовірності, що будь-які спроби проникнення будуть припинені, навіть якщо вони зуміють просунутися далі одного рівня системи. Ці рівні безпеки включають принципи, відомі під назвою “sandbox”, це означає, що будь сайт або додаток, з яким ви працюєте, перебувають у безпечному місці під назвою Sandbox. Тим не менше, якщо ви все-таки зіткнетеся з зараженої програмою, небезпека не зможе поширитися на іншу область вашого електронного пристрою.

Ноутбук Samsung Chromebook використовує строгу шифровку даних, щоб забезпечити вашим даними і матеріалами безпеку. Незважаючи на те, що ваші файли зберігаються в “cloud” (хмара), є деякі матеріали, які зберігаються в самому девайсі. Ці матеріали включають завантаження, cookies і cache-файли. Деякі дані, які зберігаються на вашому комп’ютері, автоматично кодуються за допомогою спеціального “заліза”, стійким до шкідливих матеріалів, що зменшує можливість несанкціонованого доступу до вашої інформації. Ще один приклад функції безпеки, представлений у цій моделі ноутбука, – це перевірена захисна система при завантаженні, яка автоматично сканує ваш комп’ютер кожен раз, коли Chromebook завантажується. Навіть якщо небезпеки вдалося обійти Sandbox, вона буде спіймана в наступний раз, коли система почне роботу. Опція відновлення “заліза” доступна при натисканні клавіші, тому якщо ви зіткнулися з проблемою, система ноутбука Samsung Chromebook може з легкістю повернутися до того часу, де не було ніяких проблем.

Дуже приємно бачити такий достаток функцій безпеки в новому Samsung Chromebook. У сучасному світі, де он-лайн загрози очевидні, добре перестраховуватися, а нова система захищає вас весь час від зловредів.

.