Atari для iPad і iPhone

Ретро хіти з країни ігор Atari під iPad і iPhone. Був час, коли кожна дитина знала про Atari іграх. Цього колишнього гіганта з виробництва відеоігор затьмарили такі розробники, як Gameloft, Ubisoft, EA, Epic і так далі. Сьогоднішнім дітям важко уявити, як їх предки жили без HD, граючи в 8-ми або 16-бітові відеоігри з фіксованою звуковою доріжкою.

Ігрові програми Greatest Hits від Atari.

Діти, які грали в ігри на Atari, тепер дорослі. Вони ще раз випробували захват, коли Atari повідомила про випуск 100 ретро-ігор для пристроїв з iOS, таких як Apple iPhone, Apple iPad і Apple iPod Touch.

Додаток Greatest Hits від Atari є безкоштовним для завантаження. Завантаживши ігрове пріоженіе, Ви можете грати в “Pong” і купити інші 99 ігор, що входять в програму. До речі 18 з них – аркади, інші іграшки – від знаменитої машини Atari 2600.

Такі ігри як Battlezone, Asteroids і Centepede, напевно захоплять велику кількість людей. Повний пакет з 100 ігор пропонується за 14,99 доларів. Якщо вам це не підходить, доступні також 25 пакетів по 4 гри.

Ціна кожного пакету з чотирьох ігор всього лише 0,99 долара. Ви можете грати голова до голови з іншими гравцями через Bluetooth. Всі ігри мають оригінальну графіку і оформлення. Користувачам iPad не доведеться турбуватися про масштабування, оскільки ігри оптимізовані для цієї платформи.

.