Активація iPhone

Покупці бажають мати розблокованими виробником телефонами з різних причин. Велика частина таких користувачів відноситься до тих людей, які проживають в країнах, де iPhone 4 поки не продається. Інша ж величезна частина складається з любителів подорожувати по всьому світу, тому покупці iPhone хочуть мати можливість налаштувати телефон на мобільну мережу, що діє в відвідуваною ними країні. Ця стаття націлена допомогти майбутнім користувачам у виборі правильного і відповідного їм телефону, а також розповість, як правильно активувати iPhone пристрій.

Розблоковані виробником телефони iPhone 4 або детальне керівництво для мандрівників та користувачів iPhone телефонів поза США.

Чому ж розблоковані виробником телефони iPhone 4 використовують технологію зв’язку GSM.

Існує дві основні глобальні стільникові технології зв’язку – це CDMA (множинний доступ з кодовим поділом) і GSM (глобальна система мобільного зв’язку). Ці технології несумісні, тобто телефон з настройками зв’язку GSM не може працювати в зоні покриття CDMA і навпаки.

Технологія GSM переважає над іншими видами зв’язку в усьому світі, вона доступна більш ніж в 200 країнах, тим самим забезпечує сервіс для більш ніж три мільйони користувачів, а також дає мобільний доступ мандрівникам майже у всіх куточках світу. Ця технологія зв’язку діє в Європі (і є там стандартом), Канаді, країнах Карибського басейну, Латинської Америці, Австралії, Нової Зеландії, Африці і на більшій території Азії і Близького Сходу. Компанії AT & T і T-Mobile управляють GSM-мережами в США.

Незважаючи на те, що технологія зв’язку CDMA добре розвинена в Америці, CDMA все ж забезпечує меншу зону покриття, ніж мережа GSM.

Ще одним плюсом телефонів з налаштуваннями GSM зв’язку, є використання зручних SIM-карт, чого немає в технології CDMA. Це дозволяє Вам, крім усього іншого, з легкістю перемикати SIM-карти операторів зв’язку.

Таким чином, мобільний телефон з GSM-конфігурацією – це найкращий вибір для дійсно “міжнародного” телефону.

Який же діапазон частот вибрати? Почувайтеся впевнено з телефоном iPhone 4, що підтримує чотири діапазони GSM-частот.

Важливо знати, що не кожен телефон спрацює в будь-якій країні. У світі використовуються чотири діапазони GSM-частот: 850, 900, 1,800, і 1,900 МГц.

У Північній Америці користуються діапазонами 850 і 1,900 МГц, а в Європі, навпаки, діапазонами 900 і 1,800 МГц.

Щоб мати телефон, який працюватиме в більшості можливі країни, необхідно переконатися, що Ваше мобільний пристрій підтримує всі чотири діапазони GSM-частот (850/900 / 1,800 / 1,900 МГц).

Зменшуємо речі, з SIM-картки до мікро SIM-карти.

Телефон iPhone 4 використовує мікро SIM-карту, тому звичайна SIM-карта не підійде в слот для SIM-карти Apple телефону. Вам доведеться обрізати звичайну карту до розміру мікро SIM-карти. Це легко зробити, використовуючи спеціальний різець, що недорого стоїть і доступний в інтернет-магазинах. Не використовуйте для цього ножиці!

Для того, щоб у Вас не було двох SIM-карт, використовуються адаптери під мікро SIM-карти для телефонів зі звичайним розміром карт.

Активація телефону iPhone 4

Розблоковані виробником телефони – дуже зручні. Будь SIM-карта в будь-якій країні в не заблокованих телефонах буде активована. Ви можете користуватися цим мобільним пристроєм з SIM-картою, що належить як до GSM-мережі технології 2G з діапазонами 850 / 900 / 1800 / 1900 МГц, так і до HSDPA-мережі технології 3G з діапазонами частот 850 / 900 / 1900 / 2100 МГц.

Щоб активувати телефон iPhone 4: Завантажте останню версію програми iTunes; підключіть iPhone 4 до Вашого персонального комп’ютера або Mac комп’ютера через USB порт за допомогою док-конектора / USB-кабелю. Відкрийте iTunes, і розблокований виробником iPhone після невеликої паузи, і програма iTunes видасть повідомлення: “Ваш телефон був активований”. У далеку дорогу з розблокованим і активованим iPhone.

Удачи Вам!

.